Informacja prasowa:

Kamil Łebkowski (18-11) wystąpi na dwunastej edycji gali Armia Fight Night! Podzieli plac boju z zawodnikiem z Mysłowic – Adrianem Kępą (8-7) w Arenie Gliwice!

Kolejne dobrze znane nazwisko na polskiej scenie mieszanych sportów walki zasili kartę walk gali Armia Fight Night 12. Mowa tu oczywiście o Kamilu Łebkowskim. Reprezentant Warszawskiego Centrum Atletyki jest byłym mistrzem PL MMA w wadze piórkowej. Popularny „Bomba” dawał pokaz swoich umiejętności w takich organizacjach jak ACB czy FEN. Zawodnik z Białej Podlaskiej na dwunastej edycji gali Armia Fight Night podzieli plac boju z Adrianem Kępą. „Bomba” swojej dotychczasowej karierze pokonywał takich zawodników jak Łukasz Demczur, Artur Stachniuk, Saulius Bucius czy Piotr Hallmann. Ostatni raz mogliśmy oglądać go w klatce w czerwcu ubiegłego roku na gali FEN 35 w Ostródzie, niestety wówczas Łebkowski musiał uznać wyższość swojego rywala – Patryka Duńskiego po zaledwie siedemnastu sekundach starcia.

Z kolei reprezentant klubu MMA Tadores zasilił szeregi organizacji AFN w 2019 roku, kiedy to na szóstej edycji gali decyzją sędziów pokonał Sławomira Kołtunowicza. Później dopisał sobie kolejne zwycięstwo w karierze wygrywając z Giorgim Esiavą na gali AFN 7. Ostatni raz mogliśmy podziwiać go w klatce Armii na jubileuszowej edycji gali 16 lipca 2021 roku – sięgnął wówczas po mistrzowskie trofeum kategorii piórkowej, lecz musiał uznać wyższość aktualnie panującego Mistrza – Mansura Azhieva. Kępa walczył również na gali Super League MMA 2 w październiku ubiegłego roku – jego rywalem był Megaye Seye. Pojedynek ten przegrał, więc teraz jest mocno zmotywowany, aby powrócić na zwycięskie tory.

Statystyki prezentują się jasno. Obaj Panowie w swoich ostatnich pojedynkach musieli uznać wyższość swoich oponentów. W Gliwicach okaże się, dla którego z nich 26 lutego okaże się szczęśliwym dniem. Bardziej doświadczony w zawodowych startach Kamil Łebkowski, czy niesiony wsparciem śląskich kibiców Adrian Kępa? O tym dowiemy się już za miesiąc!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,910 komentarzy 27,397 polubień

W sumie parę lat wstecz myślałem ze Bomba namiesza na polskim podwórku lecz chuja się znam wychodzi na to
Mimo wszystko War Bomba

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

24,491 komentarzy 103,858 polubień

Niezły zjazd Bomby. Ciekawe co się stało.

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

4,754 komentarzy 11,724 polubień

Jak na AFN to bardzo fajne zestawienie. Przyjemna przystawka do gali Makhaczew vs Dariush.

Odpowiedz polub

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,067 komentarzy 6,573 polubień

Niezły zjazd Bomby. Ciekawe co się stało.

A nie jest tak, że po prostu wiek + rozbicie zrobiły swoje?

Dużo walk ma, dużo niezłych przeciwników na rozkładzie, moim zdaniem po prostu już ostatnia prosta do emerytury, zwłaszcza że kategoria wagowa w której występuje promuje szybkość i cardio.

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,623 komentarzy 46,963 polubień

Ciekawe ile Kamil wytrzyma bo jak z Kępą przegra po pierwszym ciosie to oznacza, że on powinien skończyć karierę póki jeszcze mózg się jakoś trzyma.

Odpowiedz polub