Przed galą Armia Fight Night 10 doszło do zmiany w karcie walk. Djamal Rustem (MMA 4-0-0) nie był w stanie wystąpić podczas piątkowego wydarzenia, w związku z czym nowym rywalem Sylwestra Millera (MMA 9-4-0) będzie Rafael Apocalipse (MMA 4-1-0).

Dla Polaka będzie to powrót po marcowej przegranej przez dyskwalifikację z Jackiem Cartwrightem w starciu o pas kategorii koguciej organizacji Cage Warriors. Wcześniej Miller pokonywał między innymi Piotra Kamińskiego, Dawida Pasternaka czy Igora Wojtasa, przegrywał natomiast z Patrykiem Surdynem i Krzysztofem Gutowskim.

Brazylijczyk ostatnią walkę stoczył w maju 2018 roku. Przegrał wtedy przez poddanie z Geraldo de Freitasem. Wcześniej Apocalipse odniósł cztery zwycięstw z rzędu – trzykrotnie poddawał rywali, raz zwyciężył przez techniczny nokaut. Wszystkie pojedynki tego zawodnika kończyły się przed czasem.

Organizator piątkowej gali, Filip Bątkowski, opublikował na swoim profilu na Instagramie krótki filmik przedstawiający wyraźnie wycieńczonego Apocalipse przed wypełnieniem umownego limitu. Zawodnikowi z Brazylii w wejściu na skalę pomagała osoba z narożnika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Swebs

ONE FC
Welterweight

2,448 komentarzy 2,441 polubień

Easy win dla Polaka

Odpowiedz polub