Arman Tsarukyan chciał kupić samochód Justinowi Gaethje’emu za to, że ten pokonał Ilię Topurię i sprawił, że Tsarukyan stał się bogatszy o kilka milionów dolarów. The Highlight nie zamierza jednak przyjąć prezentu od potencjalnego rywala.

Arman Tsarukyan to czołowy zawodnik kategorii lekkiej UFC, który wierzy, że jest następnym pretendentem. Obecnym mistrzem dywizji jest Justin Gaethje, który ostatnio pokonał Ilię Topurię. Wygrana The Highlighta zapewniła Tsarukyanowi wielkie zwycięstwo – za postawiony 1 milion dolarów wygrał około 5 milionów dolarów. Ormianin chciał kupić w nagrodę auto Amerykaninowi, ale ten odrzucił jego prezent, na co Tsarukyan zareagował w mediach społecznośćiowych.

Je*ać, nie damy w takim razie prezentu Justinowi, nie zasługuje na niego. Byłem zszokowany jego reakcją – je*ać cię! Dali mi już samochód, więc dam go jednemu z followersów, a ciebie rozje*ię w walce. Nie mogę się tego doczekać. Jeśli nie chcesz prezentu i nie będziesz nim jeździł, je*ać cię. Powinieneś podziękować, a nie reagować w ten sposób. Co jest kur*a? Je*ać cię Justin, nie mogę się doczekać, aż cię rozje*ię. Czemu jesteś takim dupkiem? Je*ać cię, dzi*ko.

29-letni Tsarukyan (23-3 MMA) w ostatniej walce pokonał Dana Hookera przez poddanie w walce wieczoru pierwszej, historycznej gali UFC w Katarze. Ormianin to numer 2. rankingu kategorii lekkiej UFC, a wyprzedzają go tylko Ilia Topuria oraz właśnie mistrz, Justin Gaethje. Obecnie ma serię pięciu zwycięstw. 15 z 23 razy w karierze wygrywał przez skończenia przed czasem. Nie wiadomo czy to on będzie następnym pretendentem w kategorii lekkiej czy też UFC zdecyduje się na natychmiastowy rewanż Gaethje’ego z Topurią.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of vitas
vitas

KSW
Heavyweight

6,147 komentarzy 35,259 polubień

Normalnie jak wzgardzona baba.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,316 komentarzy 68,837 polubień

Justin dlaczego?!

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,510 komentarzy 82,154 polubień

Justin dlaczego?!

Sprzedałbyś się za samochód?

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,316 komentarzy 68,837 polubień

Sprzedałbyś się za samochód?

A to nie był prezent?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,510 komentarzy 82,154 polubień

A to nie był prezent?

A co to ma do rzeczy?

Przyjął byś i się sprzedał?

Odpowiedz polub

Avatar of jut
jut

Sum

5,564 komentarzy 35,977 polubień

Jak zwykle dzikus się odpalił

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,316 komentarzy 68,837 polubień

A co to ma do rzeczy?

Przyjął byś i się sprzedał?

Przyjąłbym i sie nie sprzedał. Smutne że ludzie tak postrzegają względnie pozytywne gesty :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,510 komentarzy 82,154 polubień

Przyjąłbym i sie nie sprzedał. Smutne że ludzie tak postrzegają względnie pozytywne gesty :fjedzia:

Gdybym podarował twojej kobiecie albo siostrze durexa to one by miały go przyjąć rozumiem bo prezent? No okej, zapamiętam :lesnarhappy:

Bo przecież jakby nie patrzeć byłby to pozytywny gest z każdej strony.

Odpowiedz polub

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,316 komentarzy 68,837 polubień

Gdybym podarował twojej kobiecie albo siostrze durexa to one by miały go przyjąć rozumiem bo prezent? No okej, zapamiętam :lesnarhappy:

Bo przecież jakby nie patrzeć byłby to pozytywny gest z każdej strony.

:siara: aleś zajebał przykład, godny kapitana rynsztoku.

Juz odbiegając że jest z dupy bo jeszcze niedawno gejczi coś wspominal o tym aucie więc bełkot o sprzedaniu się to jest komedia.

Potrzebuję auta… Tak, może być RAM. Chętnie przyjmę nowe auto. Moje aktualne kupiłem, gdy pokonałem Tony’ego Fergusona w 2020 roku i ma teraz z 65 tysięcy mil przebiegu, więc… Przyślijcie mi takie auto

Również się tak zachowujesz w życiu? Wiele by to wyjaśniało :boystop:

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,734 komentarzy 39,162 polubień

Uwielbiam wkurwionych ciapaków, zwierzęta to przy nich wysoko zaawansowane istoty:gabi_much_love:

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,367 komentarzy 17,056 polubień

Wkurwiony bo nie wydał kasy na korkiego :jjsmile: .

Odpowiedz polub

Avatar of vonski
vonski

Legacy FC
Featherweight

1,918 komentarzy 7,820 polubień

Bardzo dobrze Justin

:deniroclap:

Chuj w dupę ruskiej onucy balującej za hajs starego

Odpowiedz polub

Avatar of roki900
roki900

KSW
Heavyweight

6,028 komentarzy 17,462 polubień

Arman, dawaj mi tego RAMa. W walce z Gamrotem stawialem na Ciebie!!!!

:wtf2:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bad Trip
Bad Trip

KSW
Lightweight

5,131 komentarzy 34,114 polubień