Arman Tsarukyan przed galą UFC w Austin starł się w hotelu z Bobbym Greenem. Zawodnik otwarcie przyznał, że był zadowolony z przegranej Kinga z Jalinem Turnerem.

Arman Tsarukyan zmierzył się w walce wieczoru gali UFC w Austin z Beneilem Dariushem. Młodszy zawodnik pokonał weterana UFC przez nokaut w pierwszej rundzie pojedynku i wyzwał na walkę samego mistrza, Islama Makhacheva. Podczas tej samej gali widzieliśmy fatalne przerwanie w pojedynku Bobby’ego Greena z Jalinem Turnerem – Green przegrał przez nokaut, a sędzia przerwał walkę zbyt późno. Przed galą, Tsarukyan z Greenem kłócili się w hotelu, a po wydarzeniu Akhalkalakets skomentował przegraną Kinga.

On pier*olił na mój temat głupoty. Podszedłem do niego i poprosiłem, żeby nie mówił o mnie brzydko, bo pochodzę z miejsca, w którym odpowiada się za swoje słowa. Dlatego chciałem mu powiedzieć, żeby o mnie nie gadał, bo jeśli tak będzie robił to będziemy musieli się spotkać. On mnie popchnął, ja popchnąłem go i to tyle. Mam nadzieję, że już go nie zobaczę. Byłem bardzo, bardzo szczęśliwy, kiedy jego głowa odbijała się od maty.

Przerwanie w pojedynku Greena z Turnerem skomentował m.in. prezydent UFC, Dana White, który stwierdził, że było to jedno z najgorszych przerwań jakie widział w swojej karierze. Rozmawiał jednak z sędzią, który wiedział, że popełnił spory błąd. Niezwykle doświadczony Green (31–15–1, 1 NC MMA) nie miał pretensji po walce i nie wspominał o samym zakończeniu pojedynku z Turnerem. Przekonywał jedynie o tym, że to nie koniec jego historii w oktagonie UFC i zamierza dalej występować w klatce największej organizacji MMA na świecie. 37-latek do walki z Tarantulą wchodził po dwóch wygranych z rzędu.