Arman Tsarukyan kolejny raz udowodnił, że jest realnym zagrożeniem dla czołowych zawodników kategorii lekkiej UFC. „Lion Heart” na gali UFC Vegas 49 zmierzył się ze świetnym grapplerem, Joelem Alvarezem, którego brutalnie i krwawo rozbił w drugiej rundzie pojedynku.

Zawodnik trafił rywala bardzo mocnym łokciem w pierwszej rundzie i spowodował ogromne rozcięcie u Hiszpana. Ten co prawda został dopuszczony do drugiej rundy pojedynku, ale Tsarukyan nie odpuszczał i cały czas narzucał na przeciwnika presję w parterze, bardziej go rozbijając. Ostatecznie Armeńczyk wygrał przez TKO w drugiej rundzie starcia.

Tsarukyan (18-2 MMA) zdobył także drugi bonus z rzędu po gali UFC. 12 z 18 wygranych w swojej karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Wygrana z Alvarezem była dla niego 5. zwycięstwem z rzędu. W oktagonie UFC pokonał go tylko przez decyzję sędziowską Islam Makhachev, ale pojedynek był bardzo wyrównany, a Tsarukyan zaakceptował te starcie z krótkim wyprzedzeniem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

44,089 komentarzy 152,745 polubień

Jeden łokieć rozpoczal i w sumie zakonczyl zabawe :lol: Arman kot! Szkoda Alvareza bo mial duzo wiecej do zaoferowania :sad:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Tar-Ellendil
Tar-Ellendil

NoLife FC

30,269 komentarzy 43,610 polubień

Arman przerobi większość czołówki w lekkiej.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,646 komentarzy 12,340 polubień

Bardzo jestem rozczarowany tą walką.
Postawiłem na Alvareza, ale dlatego, że był dobry kurs, nie uważałem, że powinien być faworytem ale jak dla mnie szanse były blisko 50/50.

Tsarukyan kopnął calf kicka w tym samym momencie co Joel head kicka, bardziej szczęście niż timing.
Później nie zrobił mu nic przez pare minut w parterze i nagle jeb, potężny łokieć i okropne rozcięcie i Alvarez traci szklanke krwi.
Po pierwszej rundzie już czułem, że pozamiatane.

Bardzo mocny jest Tsarukyan ale liczyłem, że zobaczymy ich obu wiecej w stójce.
W każdym razie czekam na następne walki oby zawodników.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Purpurion
Purpurion

Jungle Fight
Heavyweight

439 komentarzy 1,008 polubień

Ten łokieć Armana to byla piękna sprawa :bleed:uważam że chłop może bardzo dużo namieszać w ufc

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,547 komentarzy 24,861 polubień

te łokieta to zawsze mile widziane

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

WSOF
Heavyweight

3,594 komentarzy 12,182 polubień

Ależ go pięknie porozbijał :antonio:
Arman potwierdził, że jest mega mocnym zawodnikiem i myślę, że wkrótce zobaczymy go w ścisłej czołówce. Niesamowicie mocna jest ta kategoria.

Odpowiedz polub

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,818 komentarzy 26,765 polubień

Tsarukyan to chyba teraz powinien dostać pseudonim "Ormiański Rzeźnik". Po jego łokciu krew się lała, co nie miarą, nic dziwnego że Alvarez w końcu stracił chęć do dalszej walki

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Hefaner
Hefaner

Armia Karola Bedorfa

3,722 komentarzy 25,214 polubień

te starcie

Nigdy się nie nauczysz, niewiarygodne to jest :D
"TE" TO LICZBA MNOGA

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,450 komentarzy 17,283 polubień

Tsarukyan zaprezentował się koncertowo. Jest bardzo silny fizycznie i z każdym kolejnym ciosem w parterze zabierał ochotę do walki Alvarezowi. Jak dla mnie dobry materiał na mistrza.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of murphyMc
murphyMc

MISTRZ ŚWIATA ⚽️

3,213 komentarzy 13,288 polubień

Ależ mocna ta dywizja !
Ormianin jeszcze spotka Islama w klatce. No chyba że nasz Mati porozstawia ich po kątach :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Heavyweight

7,078 komentarzy 44,782 polubień

Ała kurwa rzeczywiście

Odpowiedz polub