Arkadiusz Wrzosek pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Zdaniem Łukasza Jurkowskiego były kickboxer może być dla KSW jedną z nowych gwiazd, które mają zastąpić stare pokolenie legend organizacji.

Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie, Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Tym razem pokonał Ivana Vitasovicia, doświadczonego fightera MMA. Wcześniej Wrzosek konfrontował się z byłymi kickboxerami. Łukasz Jurkowski, były mistrz KSW, jest zdania, że teraz Wrzosek może już atakować zawodników z wyższych miejsc w rankingu wagi ciężkiej KSW. Powiedział o tym w rozmowie dla kanału Koloseum.

Roster wagi ciężkiej nie jest aż tak szeroki w KSW, aby tutaj wybierać. To (Ivan Vitasović – przyp. red.) miał być zawodnik na przetestowanie umiejętności. Dawać teraz top. Może nie De Friesa, ale wysoko, wysoko.

Łukasz Jurkowski odniósł się również do tłumu kibiców, którzy zawsze przybywają na walkę Arka Wrzoska.

Chłopaki z Legii zawsze jeżdżą za nim tak naprawdę po całym świecie i to się nie zmieni. Myślę, że Arek to jest – w dobie wymiany generacji gwiazd KSW – osoba, na którą warto postawić.

Arkadiusz Wrzosek w zawodowym MMA walczy od roku 2022. W tym czasie stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Wrzosek od początku kariery w MMA jest związany z organizacją KSW.

Po ostatniej walce Arek Wrzosek zaproponował starcie z Arturem Szpilką, do którego miało już wcześniej dwa razy dojść, ale za każdym razem problemy zdrowotne Szpilki sprawiały, że walki były odwoływane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Arkadiusz Wrzosek pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Zdaniem Łukasza Jurkowskiego były kickboxer może być dla KSW jedną z nowych gwiazd, które mają zastąpić stare pokolenie legend organizacji. Podczas gali XTB KSW 90, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie, Arkadiusz Wrzosek odniósł kolejne zwycięstwo w okrągłej klatce. Tym razem pokonał Ivana Vitasovicia, doświadczonego fightera MMA. […]

Odpowiedz polub

click to expand...