Arjan Bhullar będzie musiał poczekać na swój debiut w organizacji ONE Championship. Zawodnik miał zawalczyć z Mauro Cerillim na dzisiejszej gali w Manili, jednakże z powodu choroby przeciwnika walka się nie odbędzie. Tak o całej sytuacji wypowiedział się sam zawodnik:

Niestety moja walka została anulowana. Mój rywal ma gronkowca i lekarze nie dopuszczą go do walki. Jestem bardzo rozczarowany tym, że nie będę mógł wystąpić dla Was, moich fanów oraz moich ukochanych. Miałem świetne przygotowania do tego pojedynku i bardzo dziękuję za to swojemu zespołowi.

Bhullar (9-1 MMA) w UFC osiągnął bilans 3-1. Po wypełnieniu kontraktu z największą organizacją MMA na świecie postanowił on rozeznać się na rynku. Według niego najlepszą ofertę dało mu właśnie ONE Championship. Arjan to kolejny po Sage’u Northcutcie, Demetriousie Johnsonie oraz Eddiem Alvarezie zawodnik UFC, który zdecydował się na dołączenie do ONE. Bhullar to utytułowany zapaśnik, który reprezentował Kanadę na Olimpiadzie w 2012 roku.

Na dzisiejszej gali wystąpią wcześniej wspomniani Alvarez oraz Johnson. Ten pierwszy zmierzy się z Eduardem Folayangiem, a DJ zawalczy z Tatsumitsu Wadą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.