Ariane Lipski w rozmowie z MMARocks.pl tuż po udanej obronie pasa mistrzowskiego wagi muszej na KSW 40 w Dublinie:

21 KOMENTARZE

 1. Tą tłumaczkę to przez olx czy Gumtree znaleźli? ::clintdis::

  Zerwali numer z ogłoszeniu na słupie.

 2. Ariane to taki sam rodzyn jak Mamed, trafił się Kawulom jak ślepej kurze ziarno. Zmarnuje się w tym cyrku, powinna walczyć na galach MMA.

 3. Naprawdę chciałem przesłuchać wywiadu, jako jednego z nielicznych, ale jak tylko ta dupa z intensywnego dwudniowego kursu online się odezwała to wysiadłem. Brzmi jakby jej czyjś naplet przykleił się do podniebienia, a jednocześnie ktoś coś jej aplikował per rectum.

 4. Ktoś jeszcze wczoraj bronił tłumaczkę ze się zestresowała i ze to bardzo ciężkie. Kurwa jak ja czegoś nie potrafię to tam się nie pcham… Nie wiem czy ta tłumaczka nadaje się do uczenia portugalskiego w klasach 1-3 podstawówki…

 5. Chciałoby się pooglądać Ariane w nieco dłuższym i trudniejszym starciu, wczoraj poradziła sobie pięknie.

 6. Szkoda Arianki w tym krsie. Oni nie są w stanie jej zapewniać rywalek na odpowiednik poziomie. Do tego musi występować na galach obok takich cyrkowo-patologicznych jednostek, które na dodatek kradną jej uwagę medialną.

  Ona czy taki Polityło niestety znajdują się w cieniu prosportowego Gamrota, czy prawilnego Bilmana. A na deser jeszcze wrzucili do klatki Popka z Oświecińskim::clintdis::

 7. Szkoda Arianki w tym krsie. Oni nie są w stanie jej zapewniać rywalek na odpowiednik poziomie. Do tego musi występować na galach obok takich cyrkowo-patologicznych jednostek, które na dodatek kradną jej uwagę medialną.

  Ona czy taki Polityło niestety znajdują się w cieniu prosportowego Gamrota, czy prawilnego Bilmana. A na deser jeszcze wrzucili do klatki Popka z Oświecińskim::clintdis::

  Hehehe, a wiesz, że Poli i Gamer pochodzą z jednego klubu, z jednej mieściny? Podobnie, jak Ariel Smolarski, ale on niestety zdjęty przez kontuzję.

  Takie tam z sekretnych informacji 😉

  Muahahahahahaha!

 8. BTW to taki klub, który nauczył sporo ludzików, jak dobrze rzucać. Mieli nawet taką panią, która na kolację zmiażdżyła czterech funkcjonariuszy prawa, rzucając nimi jak snopkami przy sianokosach.

  To w sumie byłaby oferta dla KSW – po co Materla, który miażdży jednego policjanta, jak można mieć kobitę, która spokojnie miażdży czterech? Szkoda, że ona już nie walczy…Choć, jak widzę, ludzie dla kasy zrobią dużo. Kto wie?

   😀

 9. BTW – pani tłumacząca nie zna języka sportów walki, plus ma dłuuuugą przerwę w mówieniu po polsku. To ostatnie akurat powinniście wyłapać bez problemu, bo popełnia w języku polskim masę błędów składniowych i stylistycznych, których nie popełniają nawet goście spod budek z piwem. No chyba, że tego nie słyszycie… Hehehe.

  Wracać pod budki z piwem, negatywnie komentujące Cohonesiaki :beer:

  ("komentujące" użyte celowo, "komentujący" nie dałoby zrozumiałego, dla części, efektu).

 10. Hehehe, a wiesz, że Poli i Gamer pochodzą z jednego klubu, z jednej mieściny? Podobnie, jak Ariel Smolarski, ale on niestety zdjęty przez kontuzję.

  Takie tam z sekretnych informacji 😉

  Muahahahahahaha!

  Ja to w ogóle nie wiedziałem, że Anzora z gali zdjęli:crazy:

  O gościu wcześniej nic nie słyszałem, ale fajnie się zaprezentował na tle bardziej doświadczonego rywala.

 11. Kurwa, z dwojga złego wolę jako tłumacza tego kolesia. :facepalm: Ale ogólnie to dość przykre, że świetne występy Ariane czy Michała Materli zostały przyćmione na tak słabej gali przez to co odpierdolił Gamrot i jego team. Dwa szybkie skończenia w tym roku, może trzecia walka z tą Nakai w grudniu?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.