fot. MMARocks.pl

Fani mistrzyni KSW w wadze muszej będą musieli na jej kolejny występ jeszcze trochę poczekać. Ariane Lipski na swoim profilu na Twitterze zapowiedziała, że jej kolejny występ w klatce największej organizacji MMA w Polsce będzie miał miejsce prawdopodobnie dopiero w grudniu. Nie wiadomo jeszcze, w jakim dokładnie terminie odbędzie się ostatnia w 2018 roku gala KSW, ani do jakiej miejscowości zawita tym razem.

Lipski (MMA 11-3) swoją ostatnią walkę w KSW stoczyła w marcu tego roku. Na gali w Łodzi, po niezbyt ciekawej walce na dystansie 25 minut, wypunktowała jednogłośnie Silvanę Gomez Juarez. Była to druga obrona jej mistrzowskiego pasa, który zdobyła w maju 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brazylijka zadebiutowała w największej organizacji MMA w Polsce w 2015 roku, na KSW 33. Już w drugiej rundzie, w debiutanckiej walce, pokonała Katarzynę Lubońską przez TKO.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 6 października w Londynie. W karcie walk drugiej gali organizowanej w stolicy Wielkiej Brytanii fani MMA zobaczą m.in. Michała Materlę, Akopa Szostaka, Damiana Janikowskiego oraz Scotta Askhama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.