Kilka tygodni temu menadżer Eweliny Woźniak, Przemysław Kosiński, podał do publicznej wiadomości, że jego klientka ma wystąpić na czerwcowym wydarzeniu ARES FC. Wówczas padło także nazwisko rywalki – Anastasia Feofanova. To zestawienie właśnie zostało oficjalnie potwierdzone przez prężnie rozwijającą się organizację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Woźniak (MMA 6-1) powszechnie postrzegana jest jako jedna z najbardziej perspektywicznych zawodniczek z Polski, która może się pochwalić bogatą karierą amatorską. Nadchodząca batalia będzie dla reprezentantki Czerwonego Smoka powrotem do akcji po pierwszej przegranej w zawodowej karierze. Doznała jej na początku marca bieżącego roku, kiedy to musiała uznać sportową wyższość niepokonanej Marii Silvy. Wcześniej była związana z takimi organizacjami jak BRAVE CF czy OKTAGON MMA. Ma na swoim koncie zwycięstwa z Magdaleną Sormovą oraz Karoliną Wójcik. W niedalekiej przyszłości liczy na to, że uda jej się otrzymać angaż w UFC.

Natomiast dla Feofanovej (MMA 8-1) będzie to debiut pod szyldem ARES FC. Ostatnią walkę stoczyła dwanaście miesięcy temu, kiedy to pokonała przez poddanie Sevdę Turk podczas wydarzenia BRAVE CF 51. Rosjanka dotychczas aż sześciokrotnie odprawiała rywalki przed czasem.

ARES 7 odbędzie się 25 czerwca w stolicy Francji. W walce wieczoru dojdzie do intrygującej konfrontacji o pas mistrzowski kategorii półśredniej między Abdoulem Abdouraguimovem a Karlem Amoussou.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Janusz Sram

Shark Fights
Middleweight

1,266 komentarzy 1,484 polubień

War Ewelina. Gniezno miasto rodzinne pozdrawia.

Odpowiedz polub