fijałka arena

Jak poinformował dzisiaj „Głos Szczeciński”, najprawdopodobniej 27 marca 2015 roku odbędzie się kolejna odsłona Areny Berserkerów.

Gala ma zostać zorganizowana w Arenie Szczecin, w której mogliśmy oglądać 28. Konfrontację Sztuk Walki, a włodarze mają ambitne plany związane z siódmą imprezą szczecińskiej organizacji.

Robert Siedziako z Berserker’s Team powiedział:

Według wstępnych ustaleń gala ma być transmitowana przez Polsat Sport. Od nowego roku będziemy ogłaszać nazwiska zawodników z karty walk. Chcemy zapełnić halę, czyli ponad 5 tysięcy widzów. Nie porównujemy się do KSW, bo to zdecydowany lider na rynku. Jednak robimy świetną robotę, także w klubie. Mamy wielu zawodników na dobrym poziomie. A to zasługa głównie Piotra Bagińskiego.

Poprzednia odsłona Areny Berserkerów miała miejsce 7 czerwca w Policach i można było ją oglądać na żywo na kanale organizacji na portalu YouTube.

9 KOMENTARZE

 1. 2:3 hali imo sa w stanie spokojnie zapełnić. Ciekawe, czy KSW "wypożyczy" kilka nazwisk dla AB…?

 2. Ambitnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Szczecińska publiczność uwielbia Berserkerów i MMA

 3. Nareszcie jakas informacja o mojej ulubionej gali ! Do tego mega news o transmisji. Oczami wyobrazni widze juz czesc rozpiski, przede wszystkim musza byc Gniadek i Rozanski z dobrymi, najlepiej europejskimi rywalami. Mam nadzieje, ze nastepne bedzie Bielsko z udzialem Berserkerow z tego miasta. A poki co fanom Berserkers Team i polskiego MMA przypominam o jutrzejszym wydarzeniu 🙂
  [​IMG]

 4. Fajnie, że na Polsat Sport, zasłużyli na to. Ciekawe czy zapełnią halę? Szczecin leży na skraju Polski i muszą liczyć na lokalną publiczność, choć z Wielkopolski dojazd (A2 i S3) elegancki.

 5. @lemmy Arena jest jedną z organizacji, która rozsądnie podchodzi do lokalnych zawodników i wiedzą, że jak się robi małą galę, to trzeba opierać ją na lokalnych bohaterach. Bohaterem tej gali i twarzą Areny jest Sztanga, publiczność go uwielbia.

 6. @Batman Wiem, bardzo sensownie to robią. Nie wiem ilu widzów mieli na poprzednich galach, 5 tyś. to kolejny duży krok naprzód. Pewnie im się uda bo jest wśród organizatorów kilku sensownych ludzi. Może KSW im wypożyczy jakiegoś rozpoznawalnego zawodnika tak jak wcześniej Kubę? To też działa na plus.

 7. Gdy byłem w marcu w Stargardzie Szczecińskim, to jak dobrze pamiętam hala była praktycznie pełna. Nie wiem ile mieści się tam osób, ale chyba mniej niż 5 tys.

 8. Batman

  Gdy byłem w marcu w Stargardzie Szczecińskim, to jak dobrze pamiętam hala była praktycznie pełna. Nie wiem ile mieści się tam osób, ale chyba mniej niż 5 tys.

  Serio porównujesz hale w Stargardzie do tej nowej Areny w Szczecinie? ? Przeca to przepaść jest

 9. Kaczka, gdzie ja to porównuję? Byłem i na nowej i na tej w Stargardzie. Chodziło mi o sam fakt, że Szczecińska publiczność lubi MMA i swoich zawodników. Nie każda organizacja jest w stanie zapewnić nawet taką halę jak ta, którą zapełniała Arena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.