Fight Travel przedstawia trzeci odcinek z serii „Cel Wojownika”, w którym ujrzymy trening Bartosza Fabińskiego oraz Anzora Azhieva. Obaj zawodnicy przygotowują się do swoich walk, które odbędą się w listopadzie. Bartosz podejmować będzie Hectora Urbinę na UFC Fight Night 78 w Meksyku, a Anzor zmierzy się z Vaso Bakocevicem na KSW 33 w Krakowie.

2 KOMENTARZE

  1. Nie mam pojecia na ile mozna takie cechy wypracowac, ale fajnie gdyby Anzor "podlapal" od Bartka nieco spokoju w trakcie walki. O samego Fabinskiego w starciu z Urbina jestem nadzwyczaj spokojny, oby tylko obylo sie bez powazniejszych kontuzji w okresie przygotowawczym.

  2. Nie mam pojecia na ile mozna takie cechy wypracowac, ale fajnie gdyby Anzor "podlapal" od Bartka nieco spokoju w trakcie walki. O samego Fabinskiego w starciu z Urbina jestem nadzwyczaj spokojny, oby tylko obylo sie bez powazniejszych kontuzji w okresie przygotowawczym.

    Faktycznie, trzeba przysznać, że Bartke bardzo inteligenty i spokojny. Szkoda, że tak małe zainteresowanie takim zawodnikiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.