Antun Račić z Sebastian Przybysz

Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, jest pod dużym wrażeniem tego co zobaczył w walce Antuna Račicia z Sebastianem Przybyszem na gali KSW 59.

W drugiej walce wieczoru gali KSW 59 i jednocześnie w pojedynku rewanżowym zmierzyli się z sobą Antun Račić i Sebastian Przybysz. Stawką boju był pas mistrzowski wagi koguciej. Zawodnicy dali kibicom prawdziwe show, w którym można było zobaczyć wzloty i upadki, a emocje trzymały w napięciu  do samego końca pojedynku. Ostatecznie starcie zakończyło się na kartach sędziowskich i to Sebastian Przybysz został nowym mistrzem KSW. Obaj panowie zostali po gali nagrodzeni bonusem za walkę wieczoru.

Szefowie KSW, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, byli pod dużym wrażeniem walki mistrzowskiej. Dziś Martin Lewandowski napisał kilka słów od siebie na temat tego starcia.

Charakter przychodzi z doświadczeniem!

Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza walka o pas w całej historii KSW. Tempo, zwroty akcji, pełna dramaturgia.
Jak wygrywać to tylko w takim stylu, jak przegrywać to też tylko w takim stylu.

Panowie Sebastian Przybysz i Antun Racić szczere gratulacje.

Antun Račić przegrał po raz pierwszy od roku 2017. Do tej pory był niepokonany w klatce KSW. Tuż po walce były już mistrz zapowiedział, że ma nadzieję, że bój rewanżowy.

Dla Sebastiana Przybysz wygrana z Antunem była czwartym zwycięstwem z rzędu. Nowy mistrz po raz pierwszy walczył z Račiciem w roku 2018 i musiał wówczas uznać jego wyższość w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of flyingleb
flyingleb

EFC Africa
Heavyweight

3,040 komentarzy 8,159 polubień

Walka niziołków była dobra i uratowała choć trochę tę galę. Jednak wychwalanie jej pod niebiosa nie wypada po prostu zwykła przyzwoita bitka, jakich było wiele, a nie jakieś mega epickie brutalne starcie. Niech wielki reżyser Kawulinio lepiej skomentuje ten blamaż z ME, a nie buduje propagandy sukcesu na jednej przeciętnej walce.

Odpowiedz polub

Avatar of VaeVictis
VaeVictis

UFC
Light Heavyweight

16,419 komentarzy 18,759 polubień

Z mojego punktu widzenia, byla to walka upewniajaca mnie, ze nie kazda zlotowka i nie kazda minuta, poswiecona na sledzenie tej organizacji to wielkosci stracone. Sebastianowi zycze by obronil pas tylko tyle razy Ile faktycznie musi i by podazal dalej za marzeniami, oraz oczywiscie tego by zajelo mu to mniej czasu niz Gamerowi ;)

Odpowiedz polub