Jorge Masvidal zdradził jaka walka będzie główną atrakcją drugiej gali jego organizacji, Gamebred FC. 11 września na Gamebred FC 2 były pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii ciężkiej UFC, Antonio „Bigfoot” Silva zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC, Alexem Nicholsonem. Pojedynek odbędzie się w formule MMA bez rękawic, a informację Masvidal potwierdził w rozmowie z Arielem Helwanim.

Silva (19-13, 1 NC MMA) niegdyś uważany był za czołowego ciężkiego, lecz nie ma on ostatnio najlepszej formy. Przegrał 6 ostatnich walk z rzędu. Zawodnik nie wygrał w MMA od czasu pojedynku w sierpniu 2015 roku. W przeszłości Brazylijczyk pokonywał takich rywali jak Alistair Overeem, Fedor Emelianenko czy Travis Browne. Zawalczył nawet o pas mistrzowski kategorii ciężkiej UFC, lecz wtedy lepszy od niego okazał się Cain Velasquez.

Nicholson (14-9 MMA) w ostatnich 4 walkach ma bilans 1-3. W ostatnim pojedynku w klatce MMA musiał on uznać wyższość Francimara Barroso. Wszystkie wygrane w swojej karierze zdobywał przez skończenia przed czasem, a w tym 13 razy nokautował rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.