foto Dave Mandel / Sherdog.com

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Alexander Gustafsson (MMA 13-1, UFC 5-1, 8 w rankingu MMARocks) wystąpi w walce wieczoru gali UFC on FuelTV 2 w szwedzkim Sztokholmie. Jak poinformowało UFC rywalem Maulera będzie Antonio Rogerio Nogueira (MMA 20-5, UFC 3-2, 12 w rankingu MMARocks).

Gustafsson wdarł się do światowej czołówki wagi półciężkiej dzięki czterem kolejnym zwycięstwom przed czasem w UFC. Zawodnik Shooters Sztokholm i kalifornijskiego Alliance MMA odprawiał kolejno Cyrille’a Diabate, Jamesa Te Hunę, Matta Hamilla i ostatnio na UFC 141 Vladimira Matyushenko.

Noguiera w grudniu przerwał serię dwóch porażek na punkty z Ryanem Baderem i Philem Davisem nie dając większych szans Tito Ortizowi na UFC 140 w Toronoto.

Dodatkowo UFC ogłosiło też starcie najlepszego koguciego w Europie Brada Picketta (MMA 20-6, UFC/WEC 3-2, 18 w rankingu MMARocks) z Damacio Page’em (MMA 15-6, UFC 3-3, 24 w rankingu MMARocks) oraz debiut Afgańczyka z Golden Glory Siyara Bahadurzady (MMA 20-4-1, UFC 0-0) przeciwko Paulo Thiago (MMA 14-3, UFC 4-3, 13 w rankingu MMARocks).

Rozpiska UFC on FuelTV 2
.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.