Czwarty wyjazd Antoniego Chmielewskiego (MMA 30-14, 6. w Rankingu PL) na trudny rosyjski teren nie okazał się już tak szczęśliwy, co poprzednie pojedynki za Bugiem. Dwukrotny triumfator turniejów KSW i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników polskiej sceny MMA niestety przegrał po ciosach z mocnym Czeczenem Arbim Agujevem (MMA 20-6).

Pierwszą rundę reprezentant Poland Top Team / S4 Fight Club walczył bardzo zachowawczo. Chmielewski realizował plan Mirosława Oknińskiego – starał się wychodzić spod siatki na środek klatki i cały czas pracować na nogach. W ten sposób unikał piekielnych uderzeń serwowanych przez utalentowanego Czeczena i pozwalał się zmęczyć przeciwnikowi. „Monster” sprawiał wrażenie, jakby w każdą kombinację wkładał sto procent. W drugiej odsłonie Czeczen rzutem sprowadził „Chmiela” do parteru, po kilku ciosach z góry poszedł po nogę. Warszawiak uciekł z dźwigni, ale dalej był już bezradny wobec atomowych pocisków Agujeva. Sędzia Vyacheslav Kiselev widząc brak aktywności ze strony Polaka słusznie przerwał ten jednostronny spektakl.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

17 KOMENTARZE

 1. wszystko przez Mirka przy siatce nie, na srodku nie i biedny Antek się zakręcił… Tradycji stało sie zadość. Wyjazd na ACB= lanie

 2. To było do przewidzenia, jebać przestępców donosicieli, którzy pogrążają swoich kolegów tylko po to aby samemu uniknąć odpowiedzialności.

 3. Wydaje mi się, że z Antka teraz będzie taki obieżyświat jak Vaso czy Taylor…

 4. Norb1

  Miał bić po uszach… :tongue:

  mat01

  Teraz modne jest bicie po uszach 😆

  A to nie wiem nic o tym. Nie jestem na czasie w tych nowych "gejplanach" od Mirka 😉

 5. Shoocker

  A to nie wiem nic o tym. Nie jestem na czasie w tych nowych "gejplanach" od Mirka 😉

  Wiadomo, w koncu zes hejter, a nie tam jakis fan.

 6. KalasznikowMac

  Wydaje mi się, że z Antka teraz będzie taki obieżyświat jak Vaso czy Taylor…

  On przecież jeszcze w KSW był taki obieżyświatem. 🙂

 7. Ja od gali ACB w Polsce jestem fanem tej organizacji i szkoda że jakaś wymiana zawodników nie pójdzie z KSW bo myślę że 3/4 pasów by zmieniło właścicieli oczywiście na korzyść przyjezdnych:wink:

 8. Rosyjski teren jest niezwykle trudny co pokazuje kolejny przegrany pojedynek przez Polaka tym razem Antek Chmielewski. Byc moze nasze organizacje powinny zamiast na zachodnia europe i USA stawiac na zawodnikow ze wschodu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.