Zestawienie dwóch półciężkich obdarzonych nokautującym ciosem zmierzy się w walce wieczoru gali UFC Fight Night 138. Podczas październikowej gali w Kanadzie dojdzie do pojedynku pomiędzy Anthony Smithem (30-13), a Volkanem Oezdemirem (15-2).

 Trzydziestoletni Amerykanin w październiku stoczy swoją czwartą walkę w 2018 roku. Rok zaczął od porażki przed czasem z rąk Thiago Santosa (17-6), a następnie w krótkim odstępie czasu dopisał do rekordu dwie cenne wygrane przez nokauty kolejno nad Rashadem Evansem (19-8) oraz Mauricio Ruą (25-11).

Oezdemir nie ma ostatnio szczęścia do walk. Po poniesionej porażce z rąk Daniela Cormiera (21-1), organizacja UFC dwukrotnie próbowała doprowadzić do zestawienia Szwajcara z wcześniej wspomnianym Szogunem (25-11), a następnie do pojedynku z Alexandrem Gustafssonem (18-4), która finalnie nie doszła do skutku na skutek kontuzji „No Time”. Przed porażką z wcześniej napomnianym DC Oezdemir mógł pochwalić się trzema zwycięskimi pojedynkami w klatce UFC.

Gala UFC Fight Night 138 odbędzie się 27 października w kanadyjskim mieście Moncton. Organizacja póki co ogłosiła, że odbędzie się na niej pojedynek pomiędzy powracającym po porażce z Adamem Wieczorkiem Arjanem Bhullarem (7-1), a Brazylijczykiem Marcelo Golmem (6-1).

11 KOMENTARZE

  1. Smith wybił się na emerytach i z lepszymi nie istnieje, wulkan go zniszczy. Szkoda że Janek go nie dostał, easy win.

  2. Volkan lekko, Janek musisz wygrac z Nikita i potem obaj o TS bo watpie zeby Jano po ewentualnej wygranwj z ukraincem dostal szanse. Gus wiadome ze.ma przejebane za ostatni wybryk

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.