Anthony Smith wejdzie do walki z Shogunem Ruą na UFC w Hamburgu. Początkowo to Volkan Oezdemir miał być rywalem Brazylijczyka na tej gali, lecz organizacja zdecydowała się na przeniesienie jego występu na UFC 227, gdzie zmierzy się z Alexandrem Gustafssonem. Informację jako pierwsi podali dziennikarze ESPN.

29-letni Smith, który udanie zadebiutował w kategorii półciężkiej UFC pokonując Rashada Evansa teraz dostanie szansę w głównej walce wieczoru.

Shogun powraca do klatki po przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Jest aktualnie na fali trzech zwycięstw, ostatni raz rozbijając w trzeciej rundzie Giana Villante (16-9) na własnym terenie.

11 KOMENTARZE

  1. Gosc zyska popularnosc. Obije dziadkow i go wcisna do czubu dywizji a potem wpierdol od Janka i do domu:fjedzia:

  2. Coś czuję, że Janek nigdy nie będzie już miał okazji zawalczyć z Shogunem, szkoda. Dużo bardziej zasługiwał na tę walkę niż ten typ.

  3. Coś czuję, że Janek nigdy nie będzie już miał okazji zawalczyć z Shogunem, szkoda. Dużo bardziej zasługiwał na tę walkę niż ten typ.

    Niby tak ale zdajesz sobie sprawe ze to walka w zastepstwie i Janek nie byl gotowy? A Smith tak… Wychodzi na to ze zawsze trzeba byc w treningu bo nigdy nie wiesz co sie wydarzy:fjedzia:

  4. Smith też szukał przeciwnika na jakąś galę w swoim mieście jeśli się nie mylę, i nawet chciał tam walczyć z ciężkim byle zawalczyć,dostał Szoguna na osłodę.

  5. Trzeba przyznać, że ewidentnie zagrali na nosie fanom, którzy kupili bilety na tę walkę. Nie ma to jak pozbawić zacnego starcia w ME gali i to kompletnie bez powodu. Już tyle się Gus wstrzymał, to mógł jeszcze chwilę poczekać. Jeszcze bym zrozumiał jakby podali, że chodzi o problemy z paszportem, czy jakaś mikrokontuzja tak żeby fani nie czuli się wychujani, ale powodów zero.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.