Paulo Costa nie pozostał obojętny wobec krytyki swojej osoby przez Anthony’ego Johnsona. Po UFC 253, na którym „Borrachinha” przegrał z Israelem Adesanyą, „Rumble” stwierdził, że Brazylijczyk nie powinien nawoływać o rewanż po porażce w takim stylu. Dodał, że zawodnik nie powinien tyle gadać przed walką, a potem dawać taki występ. Costa po jakimś czasie odpowiedział krótko na słowa Johnsona na swoim profilu na Twitterze.

Anthony Rumble Johnson, zamknij ryj de*ilu, nie wiesz nawet w jakiej kategorii wagowej masz się bić.

„Rumble” odpowiedział mu w mediach społecznościowych:

Nie będę się z tobą przepychał słownie, ale ostatni wielki, czarny ku*as, z którym wszedłeś w dyskusje wyruc*ał cię w dupę na pieska. Teraz nazywasz się LUŹNA DUPA. Chcesz żebym to ja teraz cię wyruc*ał? Szanuję cię, ale powinieneś znać swoje miejsce w szeregu. Nie jestem dzieciakiem.

Johnson (22-6 MMA) ostatni raz w oktagonie wystąpił na UFC 210, kiedy to przegrał z Danielem Cormierem. ”Rumble” po nieudanej próbie zdobycia tytułu mistrzowskiego postanowił zakończyć swoją przygodę w klatce. Przed walką z „DC” wygrał trzy pojedynki przez KO, kolejno z Gloverem Teixeirą, Ryanem Baderem i Jimim Manuwą. W swojej karierze aż 16 razy wygrywał on przez KO/TKO. Jego menadżer odważnie zapowiada, że w 2021 roku „Rumble” będzie mistrzem kategorii półciężkiej.

Jeśli chodzi o Costę (13-1 MMA), ten w przeszłości mówił o występach w dywizji do 93 kilogramów, lecz na ten moment występuje w kategorii średniej. W ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość mistrza dywizji, który odprawił go w drugiej rundzie pojedynku przez TKO. W swojej karierze Brazylijczyk wygrywał z m.in. Yoelem Romero i Uriah Hallem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.