Anthony Johnson w tym tygodniu wraca do testów antydopingowych przez USADA. Jeden z najmocniej bijących zawodników w historii MMA ma wrócić do występów w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, lecz zanim to nastąpi, „Rumble” musi ponownie być testowany przez agencję antydopingową. Jak poinformował jego menadżer, Ali Abdelaziz, w tym tygodniu Jonhson ponownie będzie testowany przez agencję współpracującą z UFC.

Abdelaziz potwierdził także, że Johnson wróci do klatki MMA jako zawodnik półciężki. W przeszłości występował on również w dywizji królewskiej. „Rumble” (22-6 MMA) ostatni raz w oktagonie wystąpił na UFC 210, kiedy to przegrał z Danielem Cormierem. Johnson po nieudanej próbie zdobycia tytułu mistrzowskiego postanowił zakończyć swoją przygodę w klatce. Przed walką z „DC” wygrał trzy pojedynki przez KO, kolejno z Gloverem Teixeirą, Ryanem Baderem i Jimim Manuwą. Zawodnik uznawany jest za jednego z najmocniej bijących w MMA.

Kto według was powinien być rywalem „Rumble’a” w pierwszej walce po powrocie do oktagonu UFC? Tak wygląda obecnie pierwsza dziesiątka rankingu UFC (bez Jona Jonesa – ten zwakował pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC).

  1. Dominick Reyes
  2. Thiago Santos
  3. Jan Blachowicz
  4. Glover Teixeira
  5. Anthony Smith
  6. Jiri Prochazka
  7. Volkan Oezdemir
  8. Aleksandar Rakic
  9. Nikita Krylov
  10. Misha Cirkunov

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.