Foto: Dave Mendel/Sherdog.com
Foto: Dave Mendel/Sherdog.com

Bez niespodzianki zakończyła się walka wieczoru osiemnastej gali UFC w stacji FOX. Anthony Johnson swoim zwyczajem odprawił ciosami w parterze Ryana Badera już w pierwszej rundzie.

Bader nie zamierzał stać z mocno bijącym “Rumblem” ani sekundy, toteż zaraz po gongu ruszył do nóg rywala. Johnson był gotowy na sprowadzenie, natychmiast wyrzucił nogi w tył i zaszedł Ryaowi za plecy. Z tej pozycji potrzebował kolejnych kilkudziesięciu sekund aby ustabilizować pozycję i ciosami zakończyć batalię.

Johnson (MMA 21-5, UFC 12-5) w ubiegłym roku walczył trzykrotnie. Dwukrotnie zwyciężał przed czasem – Alexandra Gustafssona odprawił w pierwszej, Jimiego Manuwę w drugiej rundzie. Obu pokonał uderzeniami, Szweda przed TKO, Anglika przez “czyste” KO. Anthony przegrał natomiast z Danielem Cormierem w walce o tytuł. Mistrz przetrwał niebezpieczne, pierwsze rundy i poddał “Rumble’a” w trzeciej.

Bader (MMA 20-5, UFC 13-5) nie przegrał od 2013 roku. W serii pięciu zwycięstw przez decyzję sędziowską pokonywał kolejno: Anthony’ego Perosh’a, Rafaela Cavalcante, Ovince’a St. Preuxa’a, Phila Davisa, Rashada Evansa.

WRESTLING || JUDO

5 KOMENTARZE

  1. Bejder to jest jednak bum, Rumble go ośmieszył. I on się sadził do Cormiera? Żart.

  2. Pozdrawiam wszystkich którzy obstawili na Badera 😀 hehe tak jak mówiłem inna klasa zawodnika,  chociaż kimura prawie była..  😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.