cormier-johnson

„Rumble” ma dosyć czekania na ruch ze strony rywala.

Anthony Johnson na swoim profilu na Facebooku wyzwał Daniela Cormiera na pojedynek na UFC 205. Amerykanin twierdzi, iż za pierwszy razem to on wszedł do klatki po krótkim okresie przygotowań. Według niego, teraz nadszedł czas, aby Cormier odwdzięczył mu się za uratowanie tamtej walki. Do gali w Nowym Jorku pozostało około 7 tygodni.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktualnego mistrza kategorii półciężkiej. Cormier stwierdził, iż na pewno nie będzie w stanie przygotować się na galę w Nowym Jorku.

Nadal nie wiemy, kto wystąpi w głównej walce wieczoru UFC 205. Ariel Helwani podał, iż najbardziej prawdopodobną opcją jest pojedynek o pas kategorii lekkiej pomiędzy Eddie’em Alvarezem a Conorem McGregorem.

Przypomnijmy, że Cormier i Johnson już raz zawalczyli ze sobą na UFC 187. Wtedy to Daniel, po kłopotach w pierwszej rundzie, zdołał powrócić w wielkim stylu i zdominował w parterze Johnsona. Ostatecznie poddał go w 3 rundzie duszeniem zza pleców. „Rumble” po przegranej z Cormierem wygrał trzy pojedynki z rzędu, m.in. nokautując Glovera Teixeirę na UFC 202 w 13 sekund. Warto też zaznaczyć, iż nadal nie wiemy co stanie się z Jonem Jonesem, który posiada tymczasowy pas tej kategorii. Zawodnik wciąż musi uporać się z problemami związanymi z wpadką antydopingową.

11 KOMENTARZE

  1. husarz

    Zacytuję klasyka, kierując to pytanie do DC: "Hey pussy, are you still there?"

    Dokładnie, klasyk. Ten jego uśmiech psychola jeszcze. :DC:

  2. "pojedynek na UFC 205, które odbędzie się na UFC 205"Dobrze, że pojedynek na UFC 205 nie odbędzie się na innym UFC 😛

  3. "wpadką antydopingową" – powinno raczej być: "wpadką dopingową"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.