francis-ngannou-esther-lin

Do ciekawego starcia w kategorii ciężkiej dojdzie 9 grudnia na gali w Albany. Francis Ngannou, jeden z najbardziej ekscytujących zawodników królewskiej dywizji, zmierzy się z byłym rywalem Damiana Grabowskiego oraz Daniela Omielańczuka, Anthonym Hamiltonem. O pojedynku poinformował sam Amerykanin w wywiadzie dla EyesOnTheGame.

Ngannou (8-1 MMA) wygrał 3 walki z rzędu w największej organizacji na świecie. Wszystkie walki wygrywał przez nokauty.

Hamilton (15-5 MMA) zadebiutował w organizacji w 2014 roku. Jego bilans w UFC wynosi 3-3. Polskim widzom znany jest najbardziej z pojedynków z Danielem Omielańczukiem oraz Damianem Grabowskim.

20 KOMENTARZE

 1. Myślałem, że Ngannou dostanie kogoś mocniejszego. Widać chcą go powoli i na spokojnie budować. Może i słusznie, bo gość nie ma za zbyt wiele doświadczenia.

 2. Ciezko mi to jakos logicznie uzasadnic, ale mam przeczucie, ze zwycieska passa Francisa wlasnie dopiega konca i ta walka zakonczy sie decyzja na korzysc Hamiltona.

 3. VaeVictis

  Ciezko mi to jakos logicznie uzasadnic, ale mam przeczucie, ze zwycieska passa Francisa wlasnie dopiega konca i ta walka zakonczy sie decyzja na korzysc Hamiltona.

  Oby nie. W tej dywizji jest taka stagnacja, że każdy, kto coś sobą prezentuje jest bardzo cenny. Francis nie do końca jeszcze mnie przekonuje, ale mam nadzieję, że może coś namieszać.

 4. Predator wygra przez fatality urwanie głowy (spodziewałem się lepszego przeciwnika dla Predatora ) , chyba starają się zbudować rekord dla Predatora

 5. Liczyłem na kogoś mocniejszego dla Francisa, ale w sumie dobrze bo on ciągle ma potężne braki. Jedyne co ma, to jest duży, silny, czarny oraz ma solidny boks i silny cios

  mateusz19191010

  War Francis! Kocur murzyn wagi ciężkiej.

  Poprawiłem.

 6. Hamilton jest w stanie zatrzymać Francuza , brudne zapasy czyli to co dobrze mi wychodzi , ale za bardzo " pcha się na pałe " a Francis jak uderzy podbroda to koniec

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.