klu
(fot. Facebook)

Piotr Jeleniewski, trener Ankos Zapasy Warszawa, ogłosił dziś na swoim profilu facebookowym, że rozpoczyna współpracę z Siecią Klubów Fitness S4. Przy okazji poinformował też, że poszerzona została kadra trenerska klubu o takich trenerów jak: Kamila Umińskiego (parter), Tomasza Janiszewskiego (zapasy), Krzysztofa Gutowskiego (muai thai/K1). Za boks odpowiedzialny będzie tak jak dotychczas Robert Złotkowski, natomiast za przygotowanie siłowo-kondycyjne, Tomasz Lipiński. W swym wpisie Jeleniewski zaznaczył, że klub dzięki tej zmianie  zyskał wsparcie m.in. w postaci pełnego ubezpieczenia medycznego zawodników, stypendiów oraz obozów.

Jeden z najlepszych trenerów MMA w Polsce, zaprasza do wspólnej pracy w grupach amatorskich jak i zawodniczych S4 Fight&Crossgym Club przy ul. Racjonalizacji 5 w Warszawie. W kilku słowach na koniec, Piotr podziękował współpracownikom, zawodnikom i osobom, które wspierały od początku do końca klub:

Jednocześnie korzystając z okazji, pragnę podziękować swoim zawodnikom, promotorowi Pawłowi Kowalikowi i kolegom trenerom za okazaną lojalność, a jednocześnie nowym współpracownikom – w szczególności Kamilowi Umińskiemu – za okazane zaufanie. nie mogłem sobie wymarzyć tak profesjonalnej grupy trenerów, z którymi będę mógł współpracować i czerpać wiedze. Dziękuję również naszym Sponsorom, którzy wspierają nas od początku firmie Pit Bull West Coast, IHS oraz Professional Fighter.

Chciałbym również serdecznie podziękować za wsparcie Trenerowi Andrzejowi Kościelskiemu, całemu poznańskiemu Ankosowi oraz polskiemu środowisku MMA.

Mam nadzieje, że wspólna praca w ramach projektu S4 Ankos Zapasy Warszawa przyniesie nam wiele satysfakcji i radości z naszej pasji, a fanom niezapomniane walki naszych podopiecznych.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. I się wywróciło wszystko do góry nogami. Mam nadzieję że wyjdzie to warszawskiemu Ankosowi na dobre.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.