Narzeczona Marcina Wrzoska, zawodniczka Shark Top Team i medalistka bikini fitness zadebiutuje w zawodowym MMA. Po sukcesach w amatorskich zawodach, Anita Bekus, wystąpi na gali EFN 19, która odbędzie się 22 września w Toruniu. Rywalka nie jest jeszcze znana.

https://www.facebook.com/577762265760733/photos/a.606866566183636.1073741829.577762265760733/779084888961802/?type=3&theater

Bekus (MMA 0-0) jest wielokrotną medalistką w zawodach bikini fitness. Od niedawna spełnia się także jako zawodniczka MMA. Anita ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski MMA w 2017 roku oraz Puchar Polski MMA w 2018 roku. Na co dzień trenuje razem w klubie Shark Top Team, gdzie swoje umiejętności szkolą też m.in. Karolina Kowalkiewicz oraz Karolina Owczarz.

82 KOMENTARZE

 1. Własnie.Tak mi się kojarzyło że to partnerka Zombiaka czyli…. gratulujemy super news WAR Anita!!!!!!!

 2. No to pan Atencjusz Szostak ma dla siebie rywala. Łatwo nie będzie, ale przy odrobinie szczęścia może odniesie zwycięstwo.

 3. Ok, to narzeczona/dziewczyna Marcina Wrzoska, ale to raczej nie czyni jej celebrytką. Zdobycie jakiegoś tam tytułu fitness tym bardziej. Więc tak bez żadnej złośliwości zapytam – po co taki news? Wiem, wiem, mogę nie wchodzić, nie czytać, olać, ale naprawdę – po co? Ani to ktoś znany, ani nie perspektywiczna osoba przychodząca z innego sportu walki. Każdego tygodnia jest pewnie z kilku zawodników na polskiej scenie MMA, którzy debiutują w MMA i nie ma o nich newsów. A podobno jesteście najmniej "pudelkowym" portalem w branży, tak chyba Cloud w jakimś temacie ostatnio pisał.

 4. No to pan Atencjusz Szostak ma dla siebie rywala. Łatwo nie będzie, ale przy odrobinie szczęścia może odniesie zwycięstwo.

  Ja bym go zestawił z Rytmusem, a jak waga ciężka to dawać raperów na Narodowy.

 5. Anita jak Anita, ale w tle na plakacie nie znający strachu, jedyny prawdziwy, bydgoski wojownik Janu Cruz:lol:.

  Janu „angielskie wyjście” Cruz 😆

  Sensu wrzucania takiego newsa nie rozumiem, ale życzę powodzenia Anicie bo widziałem, że na amatorskich zawodach szło jej bardzo dobrze.

 6. Marcin!! Żeby takie piękno narażać na ryzyko jego utraty?? Nawet jeśli tylko czasowe… chłopie :facepalm: Chyba, że będzie szczęśliwsza po i Ty także, a ewentualne ryzyko w dupie macie.

 7. Ja bym go zestawił z Rytmusem, a jak waga ciężka to dawać raperów na Narodowy.

  Bardzo dobre, aprobuję. Czechosłowacki rom, śpiewak i celebryta. Po wygranej z naszym misterem stringów, walka pana Rytmusa z panem Junem. A po walce wspólny występ wokalny.

  Kto to jest Janu Cruz?

 8. Już nie mogę edytować. Marcin ma gust panowie:

  to, to… to są zawody fitness, czy kobiety oceniane jak konie na pokazach? Ja prdl. Smutne to… wolę laski tańczące go-go.

 9. Mam kilka znajomych które są fitnesiarami, dwie są zawodniczkami bikini fitness a jedna nawet fitnessu sylwetkowego. Biorą udział w zawodach, zajmują dobre miejsca, dostają się nawet na podium. Z ich opowieści i wiedzy o temacie to nie ma NIKOGO czystego kto bierze udział na zawodach na poziomie polskim, nie mówiąc już o międzynarodowym :fjedzia:

 10. Mam kilka znajomych które są fitnesiarami, dwie są zawodniczkami bikini fitness a jedna nawet fitnessu sylwetkowego. Biorą udział w zawodach, zajmują dobre miejsca, dostają się nawet na podium. Z ich opowieści i wiedzy o temacie to nie ma NIKOGO czystego kto bierze udział na zawodach na poziomie polskim, nie mówiąc już o międzynarodowym :fjedzia:

  Sugerujesz coś?

 11. Spoko kobita. Niby jedna z wielu mistrzyń Polski, ale taka zwykła babka bez udziwnień. Podobał mi się ostatni wywiad z nią i to co prezentowała podczas innych vlogów. Super, że się zdecydowała na FEN, chociaż po cichu liczyłem na LFN. #TeamZombiex2.

 12. Spoko kobita. Niby jedna z wielu mistrzyń Polski, ale taka zwykła babka bez udziwnień. Podobał mi się ostatni wywiad z nią i to co prezentowała podczas innych vlogów. Super, że się zdecydowała na FEN, chociaż po cichu liczyłem na LFN. #TeamZombiex2.

  Jaki FEN ?

 13. Mam kilka znajomych które są fitnesiarami, dwie są zawodniczkami bikini fitness a jedna nawet fitnessu sylwetkowego. Biorą udział w zawodach, zajmują dobre miejsca, dostają się nawet na podium. Z ich opowieści i wiedzy o temacie to nie ma NIKOGO czystego kto bierze udział na zawodach na poziomie polskim, nie mówiąc już o międzynarodowym :fjedzia:

  Ameryki bratku to nie odkryłeś. Wygląda to mocno przeciętnie. Może przez ochraniacze i darcie twarzy przez Zaborowskiego. Klasyczny Top team.

 14. Szczerze? Wolę ją niż panią Owczarz, ta cała Bekuś jest przynajmniej normalna, nie odkurwia jej jeszcze palma gwiazdorstwa. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie z jedynego wywiadu z nią jaki widziałem, który oglądałem jedną ręką. Jednym okiem znaczy się.

 15. Ok, to narzeczona/dziewczyna Marcina Wrzoska, ale to raczej nie czyni jej celebrytką. Zdobycie jakiegoś tam tytułu fitness tym bardziej. Więc tak bez żadnej złośliwości zapytam – po co taki news? Wiem, wiem, mogę nie wchodzić, nie czytać, olać, ale naprawdę – po co? Ani to ktoś znany, ani nie perspektywiczna osoba przychodząca z innego sportu walki. Każdego tygodnia jest pewnie z kilku zawodników na polskiej scenie MMA, którzy debiutują w MMA i nie ma o nich newsów. A podobno jesteście najmniej "pudelkowym" portalem w branży, tak chyba Cloud w jakimś temacie ostatnio pisał.

  Cześć. Bo jesteśmy. Analiza wpisów jasno pokazuje, że spośród stron o MMA, zajmujemy się w najmniejszym stopniu gównem 🙂 polecam samemu sprawdzić i docenić naszą pracę by nie zalewać Was szambem w takiej ilości w jakiej robią to pozostałe portale 🙂 No ale wiadomo, nie wszystko da się przefiltrować 🙁 niestety 🙁 Czasy są takie, że bez sporadycznych luźniejszych wiadomości, przepadlibyśmy, a tego nikt nie chce. Nie mniej ten wpis nie uważam za jakiś wstydliwy. Anita wielokrotnie ukazywała się w vlogach Karoliny Kowalkiewicz, gdy z nią sparowała. Długo już trenuje i w zasadzie jeśli chodzi o debiuty żeńskich perspektywicznych zawodniczek, to nie ma lepszej osoby, o której warto by było napisać, że debiutuje w MMA. Jeśli masz jakąś dziewczynę, o której warto napisać, że zaczyna startować w zawodowym MMA, to proszę, z całą powagą, napisz do nas, a news pojawi się na MMARocks 🙂 Na tę chwilę nie widzę jednak ciekawszej zawodniczki od Bekus! Anita miała za sobą karierę amatorską w MMA, więc tym bardziej ciekawi mnie co pokaże w MMA i tym bardziej zasługuje na to by napisać o niej na największym w Polsce i Europie portalu o MMA! To nie jest "tylko dziewczyna" Wrzoska! To też utalentowana i utytułowana zawodniczka sportów fitnesowych. Dodatkowo stoczyła aż 6 pojedynków amatorskich. Jej debiut z pewnością trzeba obserwować bo może być następczynią Kowalkiewicz w Polsce, a do dziś nikt tej dziury nie zapełnił 🙂 także z całym szacunkiem, ale totalnie się nie zgadzam, że nie powinniśmy o Anicie pisać. Magda zrobiła dobrą robotę, że o dała tę informację na nasz portal :). Nie mniej dzięki za zawrócenie uwagi na to, zawsze warto znać opinię fanów 🙂

  Myślę, że warto wyjść poza Cohones, choćby na Facebooka, by przekonać się, że informację o jej debiucie, zostały pozytywnie przyjęte a wpis o niej przebił prawie wczorajsze newsy o Conorze McGrzegorze czy pojedynku DC vs Stipe Miocic :). Myślę więc, że fanom MMA w Polsce jednak debiut Anity nie jest obojętny i tym bardziej cieszę się, że nie przegapiliśmy tego 🙂

  No to pan Atencjusz Szostak ma dla siebie rywala. Łatwo nie będzie, ale przy odrobinie szczęścia może odniesie zwycięstwo.

  Hej, chciałbym żebyś pohamował trochę z jadem i złośliwością 🙂 nie za bardzo mam ochotę czytać takie wpisy, także proszę, jeśli chcesz nadal być częścią Cohones, nie bądź już złośliwy 🙂 Wszystkim będzie się lepiej żyło gdy takie wpisy znikną z portalu 🙂

 16. nie za bardzo mam ochotę czytać takie wpisy, także proszę, jeśli chcesz nadal być częścią Cohones, nie bądź już złośliwy 🙂 Wszystkim będzie się lepiej żyło gdy takie wpisy znikną z portalu 🙂

  Panowie, męczycie jak pod zaborami tą kontrolą wypowiedzi 😉

  to nawet w pracy można więcej powiedzieć szefowi niż tutaj, poważnie :-))

 17. Panowie, męczycie jak pod zaborami tą kontrolą wypowiedzi 😉

  to nawet w pracy można więcej powiedzieć szefowi niż tutaj, poważnie :-))

  Oj tam 😀 Zapewne nie weźmie sobie tego do serca 😀 Ale serio, bardziej męczy czytanie złośliwości :/ No i ma to też negatywny efekt na portal, więc jest zamysł w upominaniu 🙂 Cały czas powtarzam, że krytykę warto i trzeba konstruktywnie pisać, ale dosrywanie się "Atencjusz z laską będzie walczył" to jednak nic innego jak tylko złośliwość :)))

 18. Oj tam 😀 Zapewne nie weźmie sobie tego do serca 😀 Ale serio, bardziej męczy czytanie złośliwości :/ No i ma to też negatywny efekt na portal, więc jest zamysł w upominaniu 🙂 Cały czas powtarzam, że krytykę warto i trzeba konstruktywnie pisać, ale dosrywanie się "Atencjusz z laską będzie walczył" to jednak nic innego jak tylko złośliwość :)))

  Nie ma nowych mostów bez łapówek dla starostów.

  Nie ma miłości bez zazdrości, nie ma Cohones bez złośliwości.

 19. Cześć. Bo jesteśmy. Analiza wpisów jasno pokazuje, że spośród stron o MMA, zajmujemy się w najmniejszym stopniu gównem 🙂 polecam samemu sprawdzić i docenić naszą pracę by nie zalewać Was szambem w takiej ilości w jakiej robią to pozostałe portale 🙂 No ale wiadomo, nie wszystko da się przefiltrować 🙁 niestety 🙁 Czasy są takie, że bez sporadycznych luźniejszych wiadomości, przepadlibyśmy, a tego nikt nie chce. Nie mniej ten wpis nie uważam za jakiś wstydliwy. Anita wielokrotnie ukazywała się w vlogach Karoliny Kowalkiewicz, gdy z nią sparowała. Długo już trenuje i w zasadzie jeśli chodzi o debiuty żeńskich perspektywicznych zawodniczek, to nie ma lepszej osoby, o której warto by było napisać, że debiutuje w MMA. Jeśli masz jakąś dziewczynę, o której warto napisać, że zaczyna startować w zawodowym MMA, to proszę, z całą powagą, napisz do nas, a news pojawi się na MMARocks 🙂 Na tę chwilę nie widzę jednak ciekawszej zawodniczki od Bekus! Anita miała za sobą karierę amatorską w MMA, więc tym bardziej ciekawi mnie co pokaże w MMA i tym bardziej zasługuje na to by napisać o niej na największym w Polsce i Europie portalu o MMA! To nie jest "tylko dziewczyna" Wrzoska! To też utalentowana i utytułowana zawodniczka sportów fitnesowych. Dodatkowo stoczyła aż 6 pojedynków amatorskich. Jej debiut z pewnością trzeba obserwować bo może być następczynią Kowalkiewicz w Polsce, a do dziś nikt tej dziury nie zapełnił 🙂 także z całym szacunkiem, ale totalnie się nie zgadzam, że nie powinniśmy o Anicie pisać. Magda zrobiła dobrą robotę, że o dała tę informację na nasz portal :). Nie mniej dzięki za zawrócenie uwagi na to, zawsze warto znać opinię fanów 🙂

  Myślę, że warto wyjść poza Cohones, choćby na Facebooka, by przekonać się, że informację o jej debiucie, zostały pozytywnie przyjęte a wpis o niej przebił prawie wczorajsze newsy o Conorze McGrzegorze czy pojedynku DC vs Stipe Miocic :). Myślę więc, że fanom MMA w Polsce jednak debiut Anity nie jest obojętny i tym bardziej cieszę się, że nie przegapiliśmy tego 🙂

  Hej, chciałbym żebyś pohamował trochę z jadem i złośliwością 🙂 nie za bardzo mam ochotę czytać takie wpisy, także proszę, jeśli chcesz nadal być częścią Cohones, nie bądź już złośliwy 🙂 Wszystkim będzie się lepiej żyło gdy takie wpisy znikną z portalu 🙂

  Już tak nie schlebiajcie sobie, bo akurat pod tym względem wypadacie blado przy…niskim kopnięciu. Podobnie w temacie analiz walk.

  Nie chce wywoływać jakiś wojenek.. bo czytam jeden i drugi z zadowoleniem. Np u was jest masa wywiadów, których tam nie uświadczysz. Ale po prostu razi mnie takie nieuczciwe przedstawienie sprawy.

 20. Hej, chciałbym żebyś pohamował trochę z jadem i złośliwością 🙂 nie za bardzo mam ochotę czytać takie wpisy, także proszę, jeśli chcesz nadal być częścią Cohones, nie bądź już złośliwy 🙂 Wszystkim będzie się lepiej żyło gdy takie wpisy znikną z portalu 🙂

  To nie jest żadna złośliwość, to jest realna ocena możliwości tego człowieka jeśli chodzi o mma. Ale wiem, że tego nie weźmiesz do serca, bo przecież redaktorzy mmarocks nie są od oceny umiejętności danego zawodnika. Natomiast rozumiem, że nie masz ochoty czytać takich wpisów,bo wszyscy wiedzą, że "przyjaciele mmarocks" mają tutaj parasol ochronny i prawdy pisać nie można. Można to robić w stosunku do zawodników UFC i innych zagranicznych organizacji, nawet jeśli lecą teksty chamski i rasistowskie, ale nie w stosunku do naszych rodzimych milusińskich, bo ci przeczytają niepochlebną opinię, walną focha i nie będą z wami rozmawiać, a tego się boicie najbardziej. Tak samo jak zadawania niewygodnych pytań. Ważne że można się poklepać po plecach ( chociaż lepiej pasuje tutaj bardziej bezpośredni zwrot), strzelić wspólną fotkę i zrobić lukrowany wywiad. Tak niestety wygląda dziś całe dziennikarstwo sportowe, niezależnie od dyscypliny, robią to najwięksi na czele z Przeglądem Sportowym, Gazetą.pl i Weszło.

 21. Jest ładna, jest dziewczyną zawodnika KRS1, ma za sobą kilka walk amatorskich w mma, ma miec debiut zawodowo.

  I wystarczy żeby info było tutaj

 22. Czyli Bekus vs ta dziennikarka ulana na grudniowym KSW.

  PS Czekam na najazd z powodu użycia zakazanego słowa, które obrazuje rzeczywiste fakty.

 23. Czyli Bekus vs ta dziennikarka ulana na grudniowym KSW.

  PS Czekam na najazd z powodu użycia zakazanego słowa, które obrazuje rzeczywiste fakty.

  Przecież one trenują razem.

 24. To nie jest żadna złośliwość, to jest realna ocena możliwości tego człowieka jeśli chodzi o mma. Ale wiem, że tego nie weźmiesz do serca, bo przecież redaktorzy mmarocks nie są od oceny umiejętności danego zawodnika. Natomiast rozumiem, że nie masz ochoty czytać takich wpisów,bo wszyscy wiedzą, że "przyjaciele mmarocks" mają tutaj parasol ochronny i prawdy pisać nie można. Można to robić w stosunku do zawodników UFC i innych zagranicznych organizacji, nawet jeśli lecą teksty chamski i rasistowskie, ale nie w stosunku do naszych rodzimych milusińskich, bo ci przeczytają niepochlebną opinię, walną focha i nie będą z wami rozmawiać, a tego się boicie najbardziej. Tak samo jak zadawania niewygodnych pytań. Ważne że można się poklepać po plecach ( chociaż lepiej pasuje tutaj bardziej bezpośredni zwrot), strzelić wspólną fotkę i zrobić lukrowany wywiad. Tak niestety wygląda dziś całe dziennikarstwo sportowe, niezależnie od dyscypliny, robią to najwięksi na czele z Przeglądem Sportowym, Gazetą.pl i Weszło.

  W porządku, ale nazywaj to jakoś inaczej, a nie "atencjusz" bo to mi się z jakimś zjebem kojarzy. Okej, w sumie miałem na tym pozostawić temat, ale doczytałem dalszą część. Odnośnie niewygodnych pytań to masz jaką manię na ten temat. Przeczytaj sobie ten temat: http://cohones.mmarocks.pl/threads/mateusz-gamrot-czuję-się-jednym-z-najlepszych-zawodników-w-europie-w-swojej-wadze.44451/page-3#post-2010031 od tego postu. Nawet userzy sami bronią Rocksów od tych absurdalnych oskarżeń 🙂 i to nawet ci, którzy nas nie lubią, jak to wytłumaczysz? 🙂

  Już tak nie schlebiajcie sobie, bo akurat pod tym względem wypadacie blado przy…niskim kopnięciu. Podobnie w temacie analiz walk.

  Nie chce wywoływać jakiś wojenek.. bo czytam jeden i drugi z zadowoleniem. Np u was jest masa wywiadów, których tam nie uświadczysz. Ale po prostu razi mnie takie nieuczciwe przedstawienie sprawy.

  Pod jakim względem? Mamy najwięcej wpisów i dzięki kilkunastoosobowej redakcji są one najszybciej właśnie na Rocksach. Wpisy w środku nocy są robione by nasi czytelnicy mieli je pierwsi w polskim internecie 🙂 jeśli o analizy chodzi to mało kogo tak szczerze one interesują 🙂 Robimy je jednak co tydzień by i tę garstkę naszych czytelników uszczęśliwić 🙂 Myślę, że pozycja lidera w Europie nie wzięła się z niczego i długo jeszcze pozostaniemy na tym miejscu 🙂

 25. Czyli Bekus vs ta dziennikarka ulana na grudniowym KSW.

  PS Czekam na najazd z powodu użycia zakazanego słowa, które obrazuje rzeczywiste fakty.

  To koleżanki z maty wiec słabo

 26. W porządku, ale nazywaj to jakoś inaczej, a nie "atencjusz" bo to mi się z jakimś zjebem kojarzy. Okej, w sumie miałem na tym pozostawić temat, ale doczytałem dalszą część. Odnośnie niewygodnych pytań to masz jaką manię na ten temat. Przeczytaj sobie ten temat: http://cohones.mmarocks.pl/threads/mateusz-gamrot-czuję-się-jednym-z-najlepszych-zawodników-w-europie-w-swojej-wadze.44451/page-3#post-2010031 od tego postu. Nawet userzy sami bronią Rocksów od tych absurdalnych oskarżeń 🙂 i to nawet ci, którzy nas nie lubią, jak to wytłumaczysz? 🙂

  Niestety ciężko go nazwać inaczej patrząc na jego zachowanie i bzdury które wypisuje w social media. To oczywiście dotyczy wszystkich innych kołczów/motywatorów, tylko że oni (jeszcze?) się nie pchają do MMA i nie udają sportowców. Jak czytam ich złote myśli to czuję zażenowanie, chociaż jeszcze bardziej smuci mnie fakt, że jest tyle osób które uważają te treści za wartościowe. I co gorsza te osoby mają prawa wyborcze. Demokracja, bloody hell.

  Gdyby pan Szostak powiedział wprost, że jest frikiem i walczy w cyrku razem z innymi frikami to ok, jasna sprawa. A i nawet jak na frika z KSW jest słaby, jego miejsce to ta nowa organizacja Fame MMA i walka z youtuberami.

  Całych dwóch was broni 😉 Żeby było jasne, ja nie twierdzę, że was nie lubię. Parę rzeczy, które mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, mi się niezbyt podoba ale też nie spędza mi to snu z powiek, przypominam sobie od czasu do czasu gdy tu zajrzę i trafi się taka sytuacja, a sekundę po zamknięciu strony już o tym zapominam. Także z tą manią bym nie przesadzał, pewnie zdarzyło mi się to napisać w ciągu roku kilka razy i tyle. Więc nie sądzę, żeby to was jakoś specjalnie bolało, to tylko opinia anonimowego usera. Wiesz, takie życie celebrytów, że czasem się trafi ktoś kto ma inne zdanie i nie poklepie po plecach 😉

  Wracam do piłki, po świetnym pierwszym meczu liczę na drugi choć w połowie tak dobry.

  PS. Może w ramach moich zasług dostanę dożywotnią i niezmienną rangę "Fan KSW"? Zamiast tych BAMMA Bantamweight itd. :tiphatb:

 27. niech sie obija

  silna, ambitna, laska zombiaka, nie wiem jak to wyglada jesli chodzi o skillsy strikte mma, ale dramatu pewnie nie ma

  ba, mysle ze potrafi duzo wiecej niz ta cala Owczarz

 28. Niestety ciężko go nazwać inaczej patrząc na jego zachowanie i bzdury które wypisuje w social media. To oczywiście dotyczy wszystkich innych kołczów/motywatorów, tylko że oni (jeszcze?) się nie pchają do MMA i nie udają sportowców. Jak czytam ich złote myśli to czuję zażenowanie, chociaż jeszcze bardziej smuci mnie fakt, że jest tyle osób które uważają te treści za wartościowe. I co gorsza te osoby mają prawa wyborcze. Demokracja, bloody hell.

  Gdyby pan Szostak powiedział wprost, że jest frikiem i walczy w cyrku razem z innymi frikami to ok, jasna sprawa. A i nawet jak na frika z KSW jest słaby, jego miejsce to ta nowa organizacja Fame MMA i walka z youtuberami.

  A ja w dupie mam czy on jest kołczem, motywatorem czy jak to teraz młodzi ludzie nazywają takich instagramowych influacerów. Walczy w MMA, teraz będzie w KSW, jest popularny. Średnio mnie interesuje czy sam się nazwie tym frikiem czy nie. Nie wiem czemu tak ważne dla niektórych jest formalne nazewnictwo w organizacji, która zatrudnia niemieckiego instagramowca do walki z aktorem.

  Całych dwóch was broni 😉 Żeby było jasne, ja nie twierdzę, że was nie lubię. Parę rzeczy, które mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, mi się niezbyt podoba ale też nie spędza mi to snu z powiek, przypominam sobie od czasu do czasu gdy tu zajrzę i trafi się taka sytuacja, a sekundę po zamknięciu strony już o tym zapominam. Także z tą manią bym nie przesadzał, pewnie zdarzyło mi się to napisać w ciągu roku kilka razy i tyle. Więc nie sądzę, żeby to was jakoś specjalnie bolało, to tylko opinia anonimowego usera. Wiesz, takie życie celebrytów, że czasem się trafi ktoś kto ma inne zdanie i nie poklepie po plecach 😉

  Ale jak celnie. Wypunktowane na jebany nokaut 🙂 I w zasadzie to masz rację. W sumie tylko mi się jeszcze chce odpisywać, ale powoli i tak mi się odechciewa 🙂 Najgorsze w malkontenctwie jest to, że często userzy nie mają BLADEGO pojęcia o czym piszą w kwestii prowadzenia portalu. Gdyby tym kilku osobom tak dać portal, to po dwóch miesiącach MMA.pl by nas prześcignęło, a nawet ITC 🙂 Zrobiliby portal przyjazny ultra hardkorom, na który wchodziło raptem kilka tysięcy ludzi. Także tu masz rację, średnio boli nas jakakolwiek krytyka anonima kryjącego się za pseudonimem, ale jeszcze mam na tyle werwy, by i na takie wpisy odpowiadać 🙂 Najważniejsze, że nasze wyświetlenia idą w górę wraz ze wzrostem dyscypliny, a to oznacza, że robimy rzeczy dobrze 🙂

 29. Mam kilka znajomych które są fitnesiarami, dwie są zawodniczkami bikini fitness a jedna nawet fitnessu sylwetkowego. Biorą udział w zawodach, zajmują dobre miejsca, dostają się nawet na podium. Z ich opowieści i wiedzy o temacie to nie ma NIKOGO czystego kto bierze udział na zawodach na poziomie polskim, nie mówiąc już o międzynarodowym :fjedzia:

  Niejeden raz osoby trenujace w Sharkach wypowiadaly sie, ze Anita jest silna jak kon, lacznie z KK, ktora mowila, ze Zombianka jest najsilniejszą kobietą z jaką walczyla czy trenowala .

 30. W porządku, ale nazywaj to jakoś inaczej, a nie "atencjusz" bo to mi się z jakimś zjebem kojarzy. Okej, w sumie miałem na tym pozostawić temat, ale doczytałem dalszą część. Odnośnie niewygodnych pytań to masz jaką manię na ten temat. Przeczytaj sobie ten temat: http://cohones.mmarocks.pl/threads/mateusz-gamrot-czuję-się-jednym-z-najlepszych-zawodników-w-europie-w-swojej-wadze.44451/page-3#post-2010031 od tego postu. Nawet userzy sami bronią Rocksów od tych absurdalnych oskarżeń 🙂 i to nawet ci, którzy nas nie lubią, jak to wytłumaczysz? 🙂

  Pod jakim względem? Mamy najwięcej wpisów i dzięki kilkunastoosobowej redakcji są one najszybciej właśnie na Rocksach. Wpisy w środku nocy są robione by nasi czytelnicy mieli je pierwsi w polskim internecie 🙂 jeśli o analizy chodzi to mało kogo tak szczerze one interesują 🙂 Robimy je jednak co tydzień by i tę garstkę naszych czytelników uszczęśliwić 🙂 Myślę, że pozycja lidera w Europie nie wzięła się z niczego i długo jeszcze pozostaniemy na tym miejscu 🙂

  Chodzi mi głównie o stwierdzenie, że na innych portalach jest więcej cytuje "gówna", podczas gdy jest to jawna nieprawda. Na wspomnianym portalu praktycznie wogóle nie uświadczysz śmieciowych news'ów. I właśnie to mnie uruchomiło ;D

  Dwa jeśli idzie o ilość newsów nie mam zastrzeżeń, chociaż zdarza się że jednoosobowy portal was wyprzedza …Nierzadko też news'y są w moim odczuciu lepsze jakościowo.

  Napewno łaczycie popularność z niezła jakościa, ale nie jest znowu we wszystkim, aż tak kolorowo i jest co poprawiać.

 31. Nie ma nowych mostów bez łapówek dla starostów.

  Chyba, że inwestorem jest gmina/GDDKiA/Zarząd Wojewódzki/prywatny inwestor.

 32. A ja w dupie mam czy on jest kołczem, motywatorem czy jak to teraz młodzi ludzie nazywają takich instagramowych influacerów. Walczy w MMA, teraz będzie w KSW, jest popularny. Średnio mnie interesuje czy sam się nazwie tym frikiem czy nie. Nie wiem czemu tak ważne dla niektórych jest formalne nazewnictwo w organizacji, która zatrudnia niemieckiego instagramowca do walki z aktorem.

  W nawiązaniu do powyższego, dlaczego nie ma relacji i wywiadów z fame MMA?

 33. W nawiązaniu do powyższego, dlaczego nie ma relacji i wywiadów z fame MMA?

  Daj spokój, jakieś freaki z ulicy. Musiałbym upaść na głowę bym to puścił na MMARocks 😀 Zostawiam to innym portalom, o ile ktoś w ogóle po to sięgnie 😀

 34. Daj spokój, jakieś freaki z ulicy. Musiałbym upaść na głowę bym to puścił na MMARocks 😀 Zostawiam to innym portalom, o ile ktoś w ogóle po to sięgnie 😀

  sam jesteś freak z ulicy,Dawid Ozdoba to weteran MMAatak

 35. Zostawiam to innym portalom, o ile ktoś w ogóle po to sięgnie 😀

  Wyświetlenia na yt by się zgadzały :roberteyeblinking:

 36. Wyświetlenia na yt by się zgadzały :roberteyeblinking:

  To podobnie jak poprzednie, mam w tyłku 🙂 nie wszystko zoom kręci się wokół wyświetleń. Jeśli chcesz iść w masówkę to serio są inne portale, lepsze w tym niż MMARocks 🙂 Ja tam wolę jednak odpuścić coś hitowego, ale uwłaczającego mi jako fanowi dyscypliny 🙂

 37. Anita Bekus, zaraz przebije Pudziana jeśli chodzi o liczbę wyświetleń, gratulacje.

  Dzięki! A niektórzy w tym temacie pisali "hoho, po co ten news, ona nie jest nikim ważnym!" 😀 I w przeciwieństwie do FameMMA, Anita akurat nie uwłacza mi na Rocksach jako fanowi dyscypliny, bo dziewuszka bardzo zdolna, silna, z mocną przeszłością amatorską w MMA i prawdopodobnie przyszła mistrzyni KSW 🙂 Myślę, że Bekus będzie hitem w kraju jak wygra kilka walk. Karola ją bardzo chwali i nawet mówi, że to najsilniejsza babka z jaką kiedykolwiek sparowała. Ja w każdym razie czekam na zawodowy debiut.

 38. To podobnie jak poprzednie, mam w tyłku 🙂 nie wszystko zoom kręci się wokół wyświetleń. Jeśli chcesz iść w masówkę to serio są inne portale, lepsze w tym niż MMARocks 🙂 Ja tam wolę jednak odpuścić coś hitowego, ale uwłaczającego mi jako fanowi dyscypliny 🙂

  Ale nie przeszkadza Ci pisanie o jakiejś noł nejmowej pannie, która będzie "walczyć w MMA". .

   A nius jest tylko dlatego, że to dupa wrzoska i "trenuje" czy będzie trenować w szarkach.

  Taki sam poziom jak te uwłaczające Tobie fame mma.

  Co do tekstu o checi podążania w masowke to nietrafione. Ja mam :gdzie:te wszystkie niusy i wywiady bo od lat żadnego nie oglądałem. Nie po to wchodzę na to forum 😆

 39. Ale nie przeszkadza Ci pisanie o jakiejś noł nejmowej pannie, która będzie "walczyć w MMA". .

  A nius jest tylko dlatego, że to dupa wrzoska i "trenuje" czy będzie trenować w szarkach.

  Taki sam poziom jak te uwłaczające Tobie fame mma.

  Nie zgadzam się. I wpis powstałby tak czy owak, nawet gdyby była dziewczyną Jana Kowalskiego 🙂 I całe szczęście ja tu ustalam reguły co leci na portal a co nie 🙂 dla mnie FameMME nie nadaje się, ale Bekus owszem. Fajna kariera amatorska (6-0), mistrzyni sportów fitnesowych, sparingpartnerka Karoli, osoba medialna i dość znana już w środowisku. Idiotyzmem by było gdybyśmy olali tę informację 🙂

  Co do tekstu o checi podążania w masowke to nietrafione. Ja mam :gdzie:te wszystkie niusy i wywiady bo od lat żadnego nie oglądałem. Nie po to wchodzę na to forum 😆

  Zatem Twoje zdanie też jest tyle warte, że wręcz z automatu powinniśmy mieć je :gdzie::D 😀 😀 W sumie dobrze, że wyjaśniłeś już teraz. Oszczędzi mi to pisania 😀

 40. I całe szczęście ja tu ustalam reguły co leci na portal a co nie

  No, to stwierdzenie akurat potwierdza co pisałem.

  I wpis powstałby tak czy owak, nawet gdyby była dziewczyną Jana Kowalskiego

  Nie, nie powstałby.

  Swoją drogą od jakiegoś czasu widze sporo Twoich wypowiedzi w tonie "Pana i władcy" na forum. . . fajnie, że się spełniasz chociaż tutaj. Ale wyobrażam sobie jakbyś gryzł się w język gdyby Bijan wrzucił na forum jakiś felieton "chwalący" tych przygłupów z fame mma za to jak robią hajs, pewnie najlepszy po KSW w polszy 😆

  Fajnie, że w identyfikujesz się z "pracodawca" takich ludzi trzeba w korporacjach. . . Ale nie zapominajmy, że nie jesteśmy u Ciebie, tylko u defa, bijana (i dzihadosa?) na portalu 🙂

  Zatem Twoje zdanie też jest tyle warte, że wręcz z automatu powinniśmy mieć je :gdzie::D 😀 😀

  Masz do tego prawo 😆 chociaz nie wiem co ta ocena ma mieć wspólnego z tym, że w dupie mam i nie oglądam wywiadów 😉

  Tak uogólniając i segregując to byłem na większej ilości gal UFC niż 90% waszej redakcji i pewnie wiecej od 100% waszej redakcji na galach bellatora. Także moglbym powiedziec, że chuj a nie fani czy znawcy dyscypliny tworzą portal. (Mimo, że tak nie uważam, bo ze mnie żaden hardkorowy fan :crazy:)

 41. Daj spokój, jakieś freaki z ulicy. Musiałbym upaść na głowę bym to puścił na MMARocks 😀 Zostawiam to innym portalom, o ile ktoś w ogóle po to sięgnie 😀

  Ale jak pan Szostak tam wyląduje to napiszesz o nich? :heart:

  mistrzyni sportów fitnesowych

  Zawody fitness to nie jest żaden sport, to jest konkurs piękności. Wybory Miss Polonia też uważasz za zawody sportowe?

 42. Kilka wpisów, że nikogo to nie obchodzi, że nikt nie zna, a ja znam i mnie to właśnie obchodzi. Anita podobno jest mega talentem, bardzo silna i mocna w parterze. Ja tam jestem ciekawy czy to prawda i jak sobie poradzi w MMA.

 43. Ale jak pan Szostak tam wyląduje to napiszesz o nich? :heart:

  Nie, masz moje słowo i nie prowokuj już 🙂

  Zawody fitness to nie jest żaden sport, to jest konkurs piękności. Wybory Miss Polonia też uważasz za zawody sportowe?

  *Mistrzyni zawodów fitnesowych 🙂 mi jest obojętne jak to nazwiemy, ważne, że jest jedną z najbardziej perspektywicznych debiutantek w tym kraju jeśli chodzi o żeńskie MMA 🙂 Zajdzie na pewno dalej niż Raszewska 🙂

 44. Nie, nie powstałby.

  Powstałby, bo to z kim chodzi to najmniejszy, naprawdę najmniejszy aspekt tej wiadomości 🙂 Zresztą, serio uważasz, że fakt, iż jest dziewczyną Marcina Wrzoska JEST TAK BARDZO WAŻNY, że powstał o niej wpis na MMARocks xD? Trochę beka  jeśli tak myślisz 😀

  Swoją drogą od jakiegoś czasu widze sporo Twoich wypowiedzi w tonie "Pana i władcy" na forum. . . fajnie, że się spełniasz chociaż tutaj. Ale wyobrażam sobie jakbyś gryzł się w język gdyby Bijan wrzucił na forum jakiś felieton "chwalący" tych przygłupów z fame mma za to jak robią hajs, pewnie najlepszy po KSW w polszy 😆

  Fajnie, że w identyfikujesz się z "pracodawca" takich ludzi trzeba w korporacjach. . . Ale nie zapominajmy, że nie jesteśmy u Ciebie, tylko u defa, bijana (i dzihadosa?) na portalu 🙂

  Gdyby Jakub napisał tekst chwalący FameMMA to zbeształbym go prywatnie i publicznie za promowanie głupoty 🙂 Ale jeśli chodzi o chwalenie aspektu finansowego tego przedsięwzięcia  to bym go pochwalił, bo sam w sumie myślę czy by nie napisać felietonu o tym. Bo w gruncie rzeczy pomysł jest naprawdę dobry. To, że przeszkadza mi on jako fanowi dyscypliny to jedno, ale z drugiej strony pomysł na zarobek całkiem niezły i wręcz założyłem się z Krzyśkiem od nas, że powstanie druga odsłona i gala okaże się sukcesem. Także ja sam ich chwalę za to! 😀 Trochę mind fucka Ci pewnie zrobiłem 😀 ale umiem docenić dobry interes 🙂 Jeśli dostanę w swoje ręce liczby jakie gala zrobiła to sam napiszę taki artykuł 🙂 bo pomysł mega mieli. Pytanie tylko czy dzieci (ich odbiorcy) kupili PPV :/

  Fajnie, że w identyfikujesz się z "pracodawca" takich ludzi trzeba w korporacjach. . . Ale nie zapominajmy, że nie jesteśmy u Ciebie, tylko u defa, bijana (i dzihadosa?) na portalu 🙂

  Przyjacielu, ja wiem, że to może być ciężko do przetrawienia, ale jesteś u mnie 🙂

 45. *Mistrzyni zawodów fitnesowych 🙂 mi jest obojętne jak to nazwiemy, ważne, że jest jedną z najbardziej perspektywicznych debiutantek w tym kraju jeśli chodzi o żeńskie MMA 🙂 Zajdzie na pewno dalej niż Raszewska 🙂

  Może i jest, tego nie neguję, bo mnie kobiecy sport zupełnie nie obchodzi. Zresztą tam jest taka konkurencja, że przyzwoite wyniki może osiągnąć każdy kto się zgłosi i ma dwie nogi, nawet niekoniecznie sprawne :beer:

 46. Stop przemocy!

  Zamknę ten temat jak będziecie się kłócić.

  Pod tą linią proszę o spokój

  —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

 47. Stop przemocy!

  Zamknę ten temat jak będziecie się kłócić.

  Pod tą linią proszę o spokój

  —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Udalo Ci sie.

  Konusie!!!!

  Bedzie klotnia :dance:

 48. Gdyby nie napisali tego newsa to by było że konkurencja nie śpi a mmarocks zamula newsami 😀

  Ludziom cieżko dogodzić

 49. Mrozu informuje ze niby rywalka Anity bedzie Hanna Gujwan. Kurwa jak widze na plakatach tego Cruza to juz wiem ze gala bedzie zjebana…

 50. A ja w dupie mam czy on jest kołczem, motywatorem patostreamerem czy jak to teraz młodzi ludzie nazywają takich instagramowych influacerów. Walczy w MMA, teraz będzie w KSW, jest popularny. Średnio mnie interesuje czy sam się nazwie tym frikiem czy nie. Nie wiem czemu tak ważne dla niektórych jest formalne nazewnictwo w organizacji, która zatrudnia niemieckiego instagramowca do walki z aktorem.

  dawajcie magicala jak się puszczać to za gruby hajs z szejkami a nie za grosze od ksw

 51. Gdyby nie napisali tego newsa to by było że konkurencja nie śpi a mmarocks zamula newsami 😀

  Ludziom cieżko dogodzić

  Jakby ludzie nie wchodzili, nie klikali i nie komentowali, to takich tematów byłoby mniej, a tak jest błędne koło.

 52. Zresztą, serio uważasz, że fakt, iż jest dziewczyną Marcina Wrzoska JEST TAK BARDZO WAŻNY, że powstał o niej wpis na MMARocks xD?

  Sam sie zdradziles juz w pytaniu ^_^

 53. To nie jest żadna złośliwość, to jest realna ocena możliwości tego człowieka jeśli chodzi o mma. Ale wiem, że tego nie weźmiesz do serca, bo przecież redaktorzy mmarocks nie są od oceny umiejętności danego zawodnika. Natomiast rozumiem, że nie masz ochoty czytać takich wpisów,bo wszyscy wiedzą, że "przyjaciele mmarocks" mają tutaj parasol ochronny i prawdy pisać nie można. Można to robić w stosunku do zawodników UFC i innych zagranicznych organizacji, nawet jeśli lecą teksty chamski i rasistowskie, ale nie w stosunku do naszych rodzimych milusińskich, bo ci przeczytają niepochlebną opinię, walną focha i nie będą z wami rozmawiać, a tego się boicie najbardziej. Tak samo jak zadawania niewygodnych pytań. Ważne że można się poklepać po plecach ( chociaż lepiej pasuje tutaj bardziej bezpośredni zwrot), strzelić wspólną fotkę i zrobić lukrowany wywiad. Tak niestety wygląda dziś całe dziennikarstwo sportowe, niezależnie od dyscypliny, robią to najwięksi na czele z Przeglądem Sportowym, Gazetą.pl i Weszło.

  Przesadzasz. Trochę więcej luzu i zobaczysz świat w jaśniejszych barwach. Polecam

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.