Anita Bekus (MMA 0-0) wie już, z kim zmierzy się w swoim zawodowym debiucie w MMA. Jak pokazała na swoim Insta Story, 22 września na gali w Toruniu, reprezentanta Shark Top Team spotka się w klatce z Hanną Gujwan. Pojedynek odbędzie się w limicie do 54 kg.

Bekus (MMA 0-0) jest wielokrotną medalistką w zawodach bikini fitness. Od niedawna spełnia się także jako zawodniczka MMA. Anita ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski MMA w 2017 roku oraz Puchar Polski MMA w 2018 roku. Na co dzień trenuje razem w klubie Shark Top Team, gdzie swoje umiejętności szkolą też m.in. Karolina Kowalkiewicz oraz Karolina Owczarz.

Gujwan (MMA 1-3) w zawodowym MMA zadebiutowała w kwietniu 2016 roku, na gali LFN 2. Przez poddanie w drugiej rundzie pokonała wtedy Dianę Tapałaj. Swoją kolejną walkę stoczyła w tym samym roku w grudniu, na gali RIZIN Grand Prix. W trzeciej rundzie pojedynku musiała uznać wyższość Reny Kuboty. Kolejne walki na galach LFN również zakończyły się porażkami „Tyson” z kolejno Minną Grusander (LFN 8) i Claire Lopez (LFN 9).

21 KOMENTARZE

  1. Obie dziewczyny są pozytywne i je lubie. Szkoda, że walczą ze sobą. Na pewno props dla Anity bo na debiut rywalka mocna.

    Mogła wybrać 100 gorszych zawodniczek bo Hania jest już troche w tej branży.

  2. A co do zdjęcia to jeśli Berkus jest jakąś tam pseudofitnesską, to Karolina powinna być jej Mistrzynią i Miss World.

  3. Po debiucie Gujwan więcej można było oczekiwać, a przyszły takie przeciętne porażki. Nie jest to najłatwiejsza przeciwniczka na debiut dla Anity, ale powinna ogarnąć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.