Oczekiwane od dłuższego czasu starcie Andrzeja Grzebyka z Muslimem Tulshaevem zostanie stoczone w umownym limicie wagowym. Jak poinformował dyrektor sportowy KSW, dzięki temu posunięcie udało się zestawić starcie na galę w Rzeszowie.

Podczas gali XTB KSW 110, która odbędzie się 20 września w Rzeszowie, dojdzie do walki Andrzeja Grzebyka z Muslimem Tulshaevem. Podczas transmisji z ostatniej gali KSW Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowym KSW, opowiedział o problemach związanych z tym zestawieniem.

To nie była kwestia rywala, tylko terminu. Andrzej stoczył bardzo ciężki pojedynek w kwietniu, który kosztował go i fizycznie, i mentalnie, bardzo dużo. Z jednej strony, wiadomo, Rzeszów, jego miejsce. Bardzo nam zależało, żeby był w main evencie, ale z drugiej strony, on chciał trochę później stoczyć ten pojedynek. Natomiast tak naprawdę, wszystkim zależało, żeby doszło do tej walki Grzeby vs Tulshaev. Pewien kompromis znaleźliśmy, limit umowny 80 kilo. (…) Dzięki temu, że podnieśliśmy limit, walka była możliwa w tym terminie. Myślę, że kibice w Rzeszowie i przed telewizorami dostaną ten pojedynek, na który wszyscy od stycznia czekają.

Podczas gali XTB KSW 105, która odbyła się 26 kwietnia w Gliwicach, Andrzej Grzebyk stanął do walki o pas z Adrianem Bartosińskim i przegrał na punkty. Andrzej Grzebyk ma na swoim koncie ma 29 pojedynków, z których 22 wygrał.

Tulshaev stoczył do tej pory szesnaście zawodowych pojedynków, z których trzynaście wygrał. W KSW zawalczył trzy razy i wszystkie walki zwyciężył.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

25 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of bolo75
bolo75

Jungle Fight
Middleweight

373 komentarzy 1,203 polubień
Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,167 komentarzy 109,534 polubień

5 miesięcy na regenerację i zrzucenie paru kilo to za dużo dla gladiatorów z KAŁRS1.

POWAŻNA ORGANIZACJA XD

:beczka:

Odpowiedz 22 polubień

G
Guest

5 miesięcy na regenerację i zrzucenie paru kilo to za dużo dla gladiatorów z KAŁRS1.

POWAŻNA ORGANIZACJA XD

:beczka:

Bez kitu, zakłamywanie rzeczywistości lvl hard, albo jakieś umowne limity, albo kolesie przestrzeliwujacy wagę o 2kg i spoko

KRS1 gardze

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of axis
axis

Maximum FC
Bantamweight

1,406 komentarzy 3,115 polubień

Tu już nawet nie chodzi o umowny limit, ale ta walka sportowo i rankingowo jest słaba. Tulshaev powinien walczyć albo od razu z Bartosem o pas, albo eliminator...no właśnie z kim? Ze Szczepaniakiem, Łopaczykiem, Koziorzębskim? A co jeśli Grzebyk wygra? Znowu walka o pas? Bzdurne zestawienia doprowadziły do totalnej stagnacji jednej z najliczniejszych kategorii wagowych na świecie, a później prenesje do Bartosa, że mało efektowny, jak nie ma z kim walczyć.

Nikt na to nie czeka, każdy czeka aż ktoś sportowo porządnie zweryfikuje mistrza 77, tak jak to zrobił pewien zawodnik u schyłku kariery, ale jak KSW będzie zestawiać walki bo ktoś na coś czeka, albo ktoś coś komuś powiedział to się nie doczekamy.

Odpowiedz 7 polubień

click to expand...
Avatar of Tudor
Tudor

Shark Fights
Featherweight

1,126 komentarzy 4,539 polubień

5 miesięcy na regenerację i zrzucenie paru kilo to za dużo dla gladiatorów z KAŁRS1.

POWAŻNA ORGANIZACJA XD

:beczka:

Andrzej nie dzwonił czasem do Ciebie w temacie towaru na sierpień?
:roberteyeblinking:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,167 komentarzy 109,534 polubień

Andrzej nie dzwonił czasem do Ciebie w temacie towaru na sierpień?
:roberteyeblinking:

Nie załatwiam dla podludzi którzy kroili babcie z torebek.

:fjedzia:

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,659 komentarzy 58,286 polubień

Sportowcy pożal się Boże. :mjsmile:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,096 komentarzy 67,450 polubień

Nie załatwiam dla podludzi którzy kroili babcie z torebek.

:fjedzia:

:conorsalute: prawidłowo

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Kar0l
Kar0l

WSOF
Heavyweight

3,586 komentarzy 14,353 polubień

Żan Pol też tak ciężko zbijał jak kibolką się zajmował?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,304 komentarzy 43,866 polubień

Pół roku regeneracji i nadal nie starczyło :beczka:

zaraz będzie że Bartos szybciej z kontuzji wróci niż Grzebyk

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

EFC Africa
Featherweight

2,759 komentarzy 5,349 polubień

Nie przepadam za ciapakami ale Grzebyk bez podjazdu :no no:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

32,871 komentarzy 80,580 polubień

Zobaczymy czy Andrzeja Rzeszowscy kibice nie zaczną pozdrawiać na trybunach.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Trenejrolp
Trenejrolp

Brutaal
Heavyweight

637 komentarzy 3,035 polubień

Andrzej nie dzwonił czasem do Ciebie w temacie towaru na sierpień?
:roberteyeblinking:

:kawulpokapoka:

Odpowiedz polub

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,779 komentarzy 96,227 polubień

I teraz jeżeli Tulshawv wygra to Bartos za chuja nie powinien brać z nim walki. Pretendenta się wyłania w walce w tej samej kategorii a nie z catchweightu.

Odpowiedz 10 polubień

G
Guest

Jak dla mnie mogą się bić nawet w open. Chętnie zobaczę te walke.

Odpowiedz polub

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,659 komentarzy 58,286 polubień

Grzebyk zaraz zacznie spust gówna w socjalach. O ile jeszcze nie zaczął.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Trenejrolp
Trenejrolp

Brutaal
Heavyweight

637 komentarzy 3,035 polubień

Pretendenta się wyłania w walce w tej samej kategorii a nie z chatchweightu.

:mamedwhat:
Na pewno w kazdej federacji?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,659 komentarzy 58,286 polubień

:mamedwhat:
Na pewno w kazdej federacji?

@respect znowu popierdolił MMA z KSW

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,779 komentarzy 96,227 polubień

@respect znowu popierdolił MMA z KSW

Ale Bartos zgrywus mógłby podłapać

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of KML
KML

EFC Africa
Lightweight

2,816 komentarzy 6,609 polubień

Grzebyk przez tyle lat profesjonalnie wypełniał limit 77, więc nie do końca rozumiem pretensje, że jeden raz wyjątkowo poprosił o limit umowny. Pewnie na upartego by zrobił, ale dokładnie wiedział, że akurat przy tej gali i przy przeciwniku błagającym o taką walkę może sobie pewne warunki stawiać.
Soldaev też pewnie jakby się uparł to dostałby catchweight, bo dla Brichty nie mieliby kogo dać do ME.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,779 komentarzy 96,227 polubień

Grzebyk przez tyle lat profesjonalnie wypełniał limit 77, więc nie do końca rozumiem pretensje, że jeden raz wyjątkowo poprosił o limit umowny. Pewnie na upartego by zrobił, ale dokładnie wiedział, że akurat przy tej gali i przy przeciwniku błagającym o taką walkę może sobie pewne warunki stawiać.
Soldaev też pewnie jakby się uparł to dostałby catchweight, bo dla Brichty nie mieliby kogo dać do ME.

Do przyjęcia jest catchweight gdy się na niego decydują gdy są kłopoty w końcowej fazie przed pojedynkiem żeby nie rezygnować z zestawienia. Robienie catchweightu gdy do walki zostały dwa miesiące, ehh.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Risky
Risky

UFC
Light Heavyweight

14,659 komentarzy 58,286 polubień

Do przyjęcia jest catchweight gdy się na niego decydują gdy są kłopoty w końcowej fazie przed pojedynkiem żeby nie rezygnować z zestawienia. Robienie catchweightu gdy do walki zostały dwa miesiące, ehh.

No i tylnymi drzwiami wkradł się kolejny REKORD.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,167 komentarzy 109,534 polubień

Do przyjęcia jest catchweight gdy się na niego decydują gdy są kłopoty w końcowej fazie przed pojedynkiem żeby nie rezygnować z zestawienia. Robienie catchweightu gdy do walki zostały dwa miesiące, ehh.

No ale to jest całe gówno KałRS1.

Tam jest tak zawsze. Oni pierdolą coś o tym, że są 2 organizacją na świecie i jakiego to nie mają profesjonalnego podejścia po czym zestawiają praktycznie CO GALĘ jakaś walkę w królewskiej kategorii KECZŁEJT.

Tu mamy 2 miesiące do gali no niech się już bardziej nie ośmieszają.
:mamed:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Heavyweight

2,552 komentarzy 2,003 polubień

Wojsław powinien się ogarnać to co odpierdziela ostatnio brak słów::clintdis::

Odpowiedz polub

G
Guest

Wojsław powinien się ogarnać to co odpierdziela ostatnio brak słów::clintdis::

Raczej będzie tylko gorzej

Odpowiedz 1 Like