Andrzej Grzebyk vs Mariusz Wach w boksie? Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy skrzyżują rękawice w sparingu na zasadach boksu. Wszystko przez wygraną licytację. Andrzej Grzebyk wylicytował rękawice bokserskie z autografem Mariusza Wacha, a w ramach tego dojdzie również do wspólnego treningu.

Zobacz także: Paweł Jóźwiak: „Nie cierpię freaków. Udowodnimy światu, że sportem można zbudować coś fajnego”

„Jesteśmy dumni z naszego ambasadora Andrzeja Grzebyka, który podczas gali FBF wylicytował na aukcji charytatywnej rękawice z podpisem Mariusza Wacha. W ramach tej umowy dojdzie jeszcze między zawodnikami do sparingu. Mariusz Wach z pewnością nie spodziewał się, że licytację wygra zawodowy fighter i to w dodatku podwójny mistrz MMA” – czytamy na stronie na Facebooku marki Giorre.

O akcji poinformował również sam podwójny mistrz organizacji FEN.

„To będzie prawdziwy HIT. Jaram się. I to wszystko dla WOŚP. Pomagaj pomagać. Mariusz Wach, szykuj się! – napisał na swojej stronie Andrzej Grzebyk.

29-latek aktualnie prowadzi serię ośmiu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonywał między innymi Marcina Naruszczkę, Thiago Vieirę, Kamila Gniadka czy Roberta Fonsecę. Na ten moment nie wiadomo, kiedy kibie po raz kolejny zobaczą Grzebyka w klatce.

Zobacz również: Igor Jakubowski trenuje MMA pod okiem Mirosława Oknińskiego. Debiut w klatce niedługo?

„Wiking” w ostatniej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Dillianem Whytem. W poprzednich starciach Wach pokonywał Giorgie Tamazashviliego i Gogitę Gorgiladzego, przegrywał natomiast z Martinem Bakole, Arturem Szpilką i Jarrellem Millerem.

8 KOMENTARZE

 1. Wachu spoko gość. Dał rękawicę na  licytację na szczytny cel, teraz charytatywnie da lekcję boksu :razz:enn:

 2. wacha to znam ale grzebyk?:whodefuk:

  Hahahaha 

  Dobrze wiemy że tylko Roberto w 77mozegrzebyka pobić a reszta może mu ssać

  Hehehe

 3. Hahahaha

  Dobrze wiemy że tylko Roberto w 77mozegrzebyka pobić a reszta może mu ssać

  Hehehe

  roberto baggio?:redford:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.