Andrzej Grzebyk podczas gali TFL 14 w Kraśniku o zwycięstwie Krystiana Blezienia oraz swojej przyszłości w MMA.

24 KOMENTARZE

 1. KSW Londyn ?

  Nie wyaje mi się. Póki co lepiej dla Andrzeja zostać w FEN bo na chwilę obecną pomimo serducha do walki nie ma podjazdu do Scota, Damiana czy Materli. Myśle że jak już to Antek byłby dobrym sprawdzianem.

 2. Nie wyaje mi się. Póki co lepiej dla Andrzeja zostać w FEN bo na chwilę obecną pomimo serducha do walki nie ma podjazdu do Scota, Damiana czy Materli. Myśle że jak już to Antek byłby dobrym sprawdzianem.

  Do Scotta i Materli pewnie nie ale z tym, że do Damiana nie ma podjazdu to polemizowałbym.

 3. Do Scotta i Materli pewnie nie ale z tym, że do Damiana nie ma podjazdu to polemizowałbym.

  W sumie byłby dobry sprawdzian, dla jednego i drugiego.

 4. Czyli to byla ostatnia walka w FEN? Jozwiak juz sie przyzwyczail:crazy: do ksw nie pojdzie bo sa mocno zgrzani na UFC. Jak nie pyknie z UFC to bym go widzial w ACB- srednia jest tam dobrze obstawiona… I by zarobil w 1 walce wiecej niz przez cala swoja kariere do tego jakby konczyl walki przed czasem bylby zarobasem:wink:

 5. Nie wyaje mi się. Póki co lepiej dla Andrzeja zostać w FEN bo na chwilę obecną pomimo serducha do walki nie ma podjazdu do Scota, Damiana czy Materli. Myśle że jak już to Antek byłby dobrym sprawdzianem.

  Akurat z Michałem bym go nie skreslal.

 6. Jak trafi do KSW, to będzie tam wylęgarnia konfidentów, więcej rozpruciuchów niż sztywniutkich, piękna sprawa.

 7. A ja nieco inaczej – widząc ogromne chęci Andrzeja do tego, by zawitać w UFC, chciałabym żeby zawalczył gdziekolwiek, gdzie dostanie rywala na naprawdę dobrym poziomie (jednego, dwóch, może nawet pięciu jak będzie trzeba) i albo pokaże, że jeszcze nie tędy droga, albo udowodni że faktycznie może się o angaż prosić.

  Po prostu powodzenia Andrzej i trzymam kciuki 🙂

 8. Jak trafi do KSW, to będzie tam wylęgarnia konfidentów, więcej rozpruciuchów niż sztywniutkich, piękna sprawa.

  Jak mówisz A, to powiedz B. Bo nic nie znalazłem.

 9. Do Scotta i Materli pewnie nie ale z tym, że do Damiana nie ma podjazdu to polemizowałbym.

  lol, nie gadaj takich głupot. Damian mieli wszystkich. Bo żaden z jego przeciwników tak walki nie postrzega. Jeśli gość jest w stanie oddać plecy, co jest największym błędem (podobno, hehe), tylko po to, żeby z tego wyjść na pozycję dominującą…to o czym ty nawijken? Nie mówiąc o tym, że młóci doświadczonych jak dojrzałe kłosy młóci porządny kombajn…

 10. lol, nie gadaj takich głupot. Damian mieli wszystkich. Bo żaden z jego przeciwników tak walki nie postrzega. Jeśli gość jest w stanie oddać plecy, co jest największym błędem (podobno, hehe), tylko po to, żeby z tego wyjść na pozycję dominującą…to o czym ty nawijken? Nie mówiąc o tym, że młóci doświadczonych jak dojrzałe kłosy młóci porządny kombajn…

  Odniosłem się tylko do zdania w którym, kolega wyżej stwierdził, że Grzebyk  nie ma podjazdu do Damiana z czym się po prostu nie zgadzam. Oczywiście rozumiem spore nadzieje wszystkich związane z Janikowskim (sam uważam, że ma duży potencjał i mam wobec niego wysokie oczekiwania) natomiast na ten moment stwierdzenie, że Grzebyk nie ma podjazdu do Damiana jest według mnie całkowicie nieuzasadnione, głownie z uwagi na doświadczenie i rywali z którymi Andrzej walczył (Szymuszowski, Verzbickas, Naruszczka, Vieira, Bieńkowski i Di Chirico). Nijak mają się do tego nazwiska z którymi do tej pory walczył Damian poza Chmielewskim, który swój prime ma jednak za sobą. Gdyby doszło do takiego starcia teraz sam nie wiem na kogo bym postawił na ten moment ale nie wpadam w hura optymizm z Janikowskim i nie mówię "Damian mieli wszystkich" bo prawdziwie weryfikujące wyzwania dopiero przed nim.

  PS. Ten twój argument z oddaniem pleców przez Damiana w walce z Antkiem na prawdę mnie rozbawił 😀 Na prawdę uważasz, że Damian oddał tam plecy SPECJALNIE tylko po to by zaraz sobie z tego wyjść i zdobyć pozycję dominującą ? 😆

 11. Odniosłem się tylko do zdania w którym, kolega wyżej stwierdził, że Grzebyk  nie ma podjazdu do Damiana z czym się po prostu nie zgadzam. Oczywiście rozumiem spore nadzieje wszystkich związane z Janikowskim (sam uważam, że ma duży potencjał i mam wobec niego wysokie oczekiwania) natomiast na ten moment stwierdzenie, że Grzebyk nie ma podjazdu do Damiana jest według mnie całkowicie nieuzasadnione, głownie z uwagi na doświadczenie i rywali z którymi Andrzej walczył (Szymuszowski, Verzbickas, Naruszczka, Vieira, Bieńkowski i Di Chirico). Nijak mają się do tego nazwiska z którymi do tej pory walczył Damian poza Chmielewskim, który swój prime ma jednak za sobą. Gdyby doszło do takiego starcia teraz sam nie wiem na kogo bym postawił na ten moment ale nie wpadam w hura optymizm z Janikowskim i nie mówię "Damian mieli wszystkich" bo prawdziwie weryfikujące wyzwania dopiero przed nim.

  PS. Ten twój argument z oddaniem pleców przez Damiana w walce z Antkiem na prawdę mnie rozbawił 😀 Na prawdę uważasz, że Damian oddał tam plecy SPECJALNIE tylko po to by zaraz sobie z tego wyjść i zdobyć pozycję dominującą ? 😆

  Nie, wiem, że zrobił to z braku doświadczenia, natomiast sposób, w jaki sobie z tym poradził, i siła, którą nie pozostawił żadnych złudzeń przeciwnikowi, pozwala mi stwierdzić, że będzie musiał trafić na gościa o sile typu Oskar Piechota, żeby był w stanie to utrzymać i poddusić. Na co są marne szanse. Porównywanie kto kogo zmielił, a kogo kto jeszcze nie zmielił nie ma większego sensu – to coś jak analizy kto w prime, a kto ciut wcześniej/pózniej…Owszem, jest to jakiegoś tam poziomu wyznacznik, ale do realnych walk nie ma odniesienia. Walka to walka.

  Uważanie, że Damian jest dzieciakiem w piaskownicy jest błędne. To gość, który siłą przeważa wszystkich, lub prawie wszystkich, a techniką…no cóż. Jak nie znajdzie techniki, to zerwie siłą. Co miał pokazać przykład z plecami. Miałem wrażenie, że czytelny przykład. Wiem, że sporo ludzi nie wierzy, i nie wsiadło jeszcze do pociągu…Bilety do nabycia w kasach. Pozdro, dobrej nocy.

 12. Nie, wiem, że zrobił to z braku doświadczenia, natomiast sposób, w jaki sobie z tym poradził, i siła, którą nie pozostawił żadnych złudzeń przeciwnikowi, pozwala mi stwierdzić, że będzie musiał trafić na gościa o sile typu Oskar Piechota, żeby był w stanie to utrzymać i poddusić. Na co są marne szanse. Porównywanie kto kogo zmielił, a kogo kto jeszcze nie zmielił nie ma większego sensu – to coś jak analizy kto w prime, a kto ciut wcześniej/pózniej…Owszem, jest to jakiegoś tam poziomu wyznacznik, ale do realnych walk nie ma odniesienia. Walka to walka.

  Uważanie, że Damian jest dzieciakiem w piaskownicy jest błędne. To gość, który siłą przeważa wszystkich, lub prawie wszystkich, a techniką…no cóż. Jak nie znajdzie techniki, to zerwie siłą. Co miał pokazać przykład z plecami. Miałem wrażenie, że czytelny przykład. Wiem, że sporo ludzi nie wierzy, i nie wsiadło jeszcze do pociągu…Bilety do nabycia w kasach. Pozdro, dobrej nocy.

  Dla jasności nie jest tak, że nie doceniam Damiana wręcz przeciwnie pokładam w nim spore nadzieje. Atletyzmem wyróżnia się bardzo wśród zaowdników, ta jego stójka jak na ten staż także wygląda obiecująco, zapasy które są filarem mma wiadomo… Rozwija się z dnia na na dzień i nie mam większych wątpliwości do tego, że za jakiś czas zakręci się koło pasa. Tutaj bardziej chciałem zaznaczyć niedocenienie Grzebyka który jest na prawdę solidnym fighterem i to, że nie mam pewności co do wygranej Damiana na ten moment w takim starciu nie oznacza, że go nie doceniam 🙂 Co do przykładu z plecami to fakt fajnie się wybronił i wyszedł z tak groźnej pozycji.

 13. Czyli do KSW chce iść, bo to jedyna "federacja". Reszta to organizacje.

  Tak przy okazji to nie mam pojęcia w jaki sposób KSW jest federacją. Oprócz nazwy oczywiście, którą mają w KRS(w tym poprawnym). Ciekawy sposób na biznes mają.

 14. Tak przy okazji to nie mam pojęcia w jaki sposób KSW jest federacją. Oprócz nazwy oczywiście, którą mają w KRS(w tym poprawnym). Ciekawy sposób na biznes mają.

  Nie jest. Tak się po prostu chcą nazywać, mimo, że z federacją nie mają nic wspólnego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.