Podczas grudniowej gali KSW do klatki powróci Andrzej Grzebyk, a razem z nim na karcie walk pojawi się też Marcin Held. Panowie mają okazję razem przygotowywać się do występu w Gliwicach.

16 grudnia podczas gali XTB KSW 89 w Gliwicach Andrzej Grzebyk stoczy kolejny pojedynek w klatce KSW. W trakcie tego samego wydarzenia w KSW zadebiutuje Marcin Held. Panowie spotkali się na macie klubu Bastion Tych, gdzie mieli okazję wspólnie szlifować swoje umiejętności, czy Andrzej Grzebyk napisał:

Ja już po robocie z Tym oto Panem.
Dzięki, Marcin Held.
Chce Wam nadmienić, że Marcin to naprawdę mega Kot w swoim fachu, który walczył w największych federacjach na świecie m.in UFC, Bellator MMA i PFL.
A teraz będzie nam dane razem zawalczyć na jednej karcie walk KSW 89 w Gliwicach. Czuję, że idzie mega progress.
A teraz myju myju i lecimy na 4 dni na obóz Paco Team Mysłowice do Zakopanego.

Podczas gali KSW w Gliwicach Andrzej Grzebyk, numer jeden wśród najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW, przywita debiutującego w okrągłej klatce Łotysza, Madarsa Fleminasa. Natomiast Rauli Tutarauli, numer cztery rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej KSW, przywita debiutującego w okrągłej klatce Marcina Helda.

Andrzej Grzebyk ma za sobą siedem pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 82 i rozprawił się z Brianem Hooiem.

Marcina Helda od lat rywalizuje na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy ostatnio Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 37 pojedynków, z których 28 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Podczas grudniowej gali KSW do klatki powróci Andrzej Grzebyk, a razem z nim na karcie walk pojawi się też Marcin Held. Panowie mają okazję razem przygotowywać się do występu w Gliwicach. 16 grudnia podczas gali XTB KSW 89 w Gliwicach Andrzej Grzebyk stoczy kolejny pojedynek w klatce KSW. W trakcie tego samego wydarzenia w KSW […]

Odpowiedz polub

click to expand...