Do niespotykanego przerwania walki doszło w czwartym pojedynku gali UFC Fight Night: Kattar vs Ige. Modestas Bukauskas (MMA 11-2) w ostatnich sekundach rundy pierwszej mocnymi łokciami zaczął uderzać w głowę Andreasa Michailidisa (MMA 12-4), który wyraźnie został tym naruszony. Grek po gongu kończącym odsłonę chciał usiąść i oprzeć się o siatkę, jednak w tym miejscu zostały otworzone wcześniej drzwi, w związku z czym Michailidis przewrócił się. Widząc to, sędzia natychmiast przerwał starcie.

Dla Litwina było to siódme zwycięstwo z rzędu i udany debiut w organizacji UFC. W poprzednich starciach 26-latek pod szyldem Cage Warriors kończył przed czasem kolejno Pelu Adetolę, Kristiana Lapsleya, Dana Koneckego, Marcina Wójcika, Marthina Nielsena i Riccardo Nosiglię.

„The Spartan” nie zaliczy debiutu w UFC do udanych pojedynków. Do giganta światowego MMA reprezentant Grecji trafił po trzech zwycięstwach z rzędu, podczas których ciosami kończyło Tomasa Bolo, Marcela Fortunę i Arymarcela Santosa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.