Kimbo Slice podpisał lukratywny kontrakt z EliteXC. Nie podano jeszcze szczegółów owego kontraktu ale to nie ważne. Ważne że Kimbo powalczy w końcu w prawdziwej organizacji.
Xyience przedłużono umowe z UFC i przez kolejne 3 lata zostanie głównym sponsorem tej organizacji. Szczęśliwy Dana powiedział : XYIENCE był naszym sponsorem przez długi czas I patrzymy na naszą wspólną przyszłość z optymizmem”

UFC 77 jest całkowicie wyprzedane. Nie ma już biletów na tą impreze. Ostatnie raporty donoszą o 12.882 sprzedanych biletach za ładną sumkę 2.361.000 dolarów.

Andrei Arlovski został szefem ochrony w programie Jerry Springer Show. Łojezu, Dana zapłać mu, daj walkę i wyciągnij go z tego gówna.

Sean Salmon dostał ofertę walki z posterboyem Strikeroforce Cungiem Le na gali która ma się odbyć 17 listopada. Sean zgodził się bez wahania na tą walkę ale nie wiadomo jak się na to zapatruje sam Cung który odrzucił ostatnio oferty kilku przeciwników jakich mu zaprezentowano.

Kazuhiro Nakamura będzie apelował przed CSAC w sprawie wykrycia u niego w organizmie marihuany 31 października. Kazuhiro został zawieszony na 3 miesiące i ukarany grzywną 500 dolarów za to że po walce z Machidą na UFC 76 wykryto w jego organizmie trawkę.

12 KOMENTARZE

  1. szkoda arlovskiego mam nadzieje ze zobaczymy go w akcji a moze jerry lepiej mu placi :)))))))

  2. Nie wiem jak można takiego zawodnika jak Sean Salomon dać na walkę wieczoru. Strikeforce sie sypie, mam nadzieje ze Melendez przejdzie do jakiejś bardziej znaczącej organizacji.

  3. czy arlovski jest bankruten, czy co?!?! zaden szanujacy sie champ nie podjal by sie takiej brudnej roboty… :/

    btw. co to beef??

  4. Film dokumentalny o konfliktach między raperami w USA, fajna była 1 i 2 część. 3 część średnio im wyszła…

  5. what’s beef ,beef its you can’t eat ,you can’t sleep, that’s beef nie musicie pisac naucz sie angielskiego bo wiem ze jest maly blad

  6. TEN TEKST JEST Z KTOREGOS BEEFU Z KONFLIKTU MIEDZY TI A LIL FLIPEM WLASNIE LIL FLIP SPIEWA TEN TEKST PIOSENKA SIE TAK NAZYWA TYLKO ZE SA DWIE WERSJE POD TYM SAMYM TYTULEM ( WHATS BEEF)

  7. Hehe wiem, bardziej mi chodziło o drugą cześć : „ie musicie pisac naucz sie angielskiego bo wiem ze jest maly blad” — to było konkretne 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.