Podczas wczorajszej walki zarówno Marcin Tybura jak i Andrei Arlovski pokazali serce do walki. Polak mimo widocznego zmęczenia był w stanie zdominować trzecią rundę, aby ostatecznie zwyciężyć pojedynek. Z drugiej strony Arlovski przetrwał nawałnicę ciosów ze strony Tybury w pierwszej rundzie. Pitbull po walce wrzucił na swój Instagram zdjęcie pokazujące obrażenia, których doznał głównie w pierwszej części starcia.

Polak nie miał aż tak wielu widocznych efektów pojedynku co Arlovski.

już po badaniach, na szczęście naruszone żebra i mostek w pierwszej rundzie są całe. serdeczne podziękowania za wsparcie…

Publiée par Marcin Tybura sur Samedi 17 juin 2017

 

23 KOMENTARZE

 1. Myślałem że to gnp w pierwszej rundzie zrobiło większe spustoszenie, Marcin trochę za bardzo się podpalił

 2. Andrzej to już chyba tylko na zasłużona emeryturę. Szkoda byłoby oglądać taką legendę w mniejszych organizacjach jak obijają go jakieś młode dziki.

  Dobrze że Marcin bez większych szkód. Do gali w Polsce się wyklepie i będzie jak nowy;-)

 3. Naruszone żebra i mostek mogłyby tłumaczyć brak tlenu w II rundzie. W III pomogło sprowadzenie i nie musiał się Marcin męczyć będąc narażony na bezpośrednie ciosy w te okolice. Praca w parterze była wymęczająca, ale jednak leżąca i sprawnie zamykała możliwość wykazania się Andrzejowi. Tylko, czy kondycja to tylko wina tych żeber i mostka? Mało prawdopodobne.

 4. Andrzej  z tym nosem to pasowałby do  Mieshy Tate albo Bethie Correi. Mogliby razem  mieszkać w melinie pijackiej i koczować pod monopolowym:lol:

 5. Tak czytam te komentarze (userów) na zagranicznych stronach i przeważają komentarze w których ludzie domagają się zwolnienia Andrzeja albo Marcina 😆 Znalezienie jakiejś pozytywnej wypowiedzi na temat występu Marcina jest karkołomnym zadaniem. Oby wnioski zostały wyciągnięte, bo w następnej walce będzie wpierdol i powrót do przytulania się z wąsatymi zapaśnikami.

 6. Tak czytam te komentarze (userów) na zagranicznych stronach i przeważają komentarze w których ludzie domagają się zwolnienia Andrzeja albo Marcina 😆 Znalezienie jakiejś pozytywnej wypowiedzi na temat występu Marcina jest karkołomnym zadaniem. Oby wnioski zostały wyciągnięte, bo w następnej walce będzie wpierdol i powrót do przytulania się z wąsatymi zapaśnikami.

  tak, tak też czytałem opinie ludzi na temat tej  walki na kilku zagranicznych serwisach. jeżdżą po Marcinie jak po łysej kobyle. my przyczepiamy się do kondycji Tybury ale jesteśmy ogólnie zadowoleni że się udało wygrać. ludki z innych krajów już tak pobłażliwi nie są dla naszego rodaka

 7. Teraz Tybura vs Hunt na UFC w Gdańsku!

  hunto już obił ostatnio jednego grubasa z kardio na poziomie macieja kuronia. więc tybura miałby ciężko.

 8. Jesli pan Arlowski jest synoninem szklanej szczeki to co ma rekach pan Tybura ktory  siedzac na nim i  majac gigantyczna przewage "bije" go,  tamten wstaje, ten bijacy ledwo idzie a bity sprzedaje mu przez 15 sek. ze 3 dobre ciosy

 9. Jesli pan Arlowski jest synoninem szklanej szczeki to co ma rekach pan Tybura ktory  siedzac na nim i  majac gigantyczna przewage "bije" go,  tamten wstaje, ten bijacy ledwo idzie a bity sprzedaje mu przez 15 sek. ze 3 dobre ciosy

  Rękawice.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.