Arlovski na swojej stronie internetowej.

Ta przegrana przeszkadza mi, boli mnie. Muszę coś z tym zrobić. (Brett Rogers) miał doby rekord, ale sądziłem, że nie jest to zawodnik pokroju Fedora czy Barnetta. To mój błąd, a kiedy popełniasz błędy musisz za nie zapłacić. Podszedłem do tej walki na poważnie, ale nie sądziłem, że to się tak potoczy. Za bardzo skoncentrowałem się na boksie, a nie wystarczająco na zapasach czy jiu-jitsu. To nie było dobre. To kolejna rzecz, którą muszę przemyśleć. MMA to nie boks. Muszę coś zmienić. Nie rozumiem tych pytań na temat mojej szczęki. Kiedy otwierasz się i jesteś trafiony czterema czy pięcioma ciosami twoja szczęka nie ma znaczenia, zostaniesz znokautowany. Rogers był świetny, zrobił to co zrobił. Wziąłem walkę i skopał mi tyłek, to proste. To wstyd, ale to co cię nie zabije to cię wzmocni. Muszę iść dalej. Z pewnością powrócę.

Sherdog.com informuje, że pojedynek z Rogersem był ostatnim w jego kontrakcie Białorusina z Affliction. Jednocześnie Andrei jest związany umową z Golden Boy Promotions na pojedynki bokserskie, ale jego debiut, który miał się odbyć 27 czerwca, został po raz kolejny odsunięty w czasie z powodu zawieszenia przez komisję w Missouri.

11 KOMENTARZE

 1. jeśli będzie bagatelizował to że ma szklaną szczękę to życze mu powodzenia…

 2. Jeśli oberwiesz prosto w guzik od dużego reprezentanta HW, który dodatkowo dysponuje wyjątkowo silnym ciosem, to jest to dowód na szklaną szczękę?
  AA nie ma wytrzymałości Cabbage’a, ale bez przesady, nie składa się po pierwszym lepszym ciosie.

 3. mi sie jednak wydaje że ma szklana szczenę, w końcu ani Fedor, ani cała reszta z mma nie mają aż takiego powera w uderzeniu jak zawodnicy k1 i boxu, chociaz z drugiej strony tak jak mówisz BA to spory bysior z mocnym ciosem, a uderzenie od fedora nie dośc że ma siłę własną to jeszcze andrei był totalnie odsłonięty i w locie co wzmocniło dodatkowo siłę udeerzenia

 4. Pozytywne jest to, że Andriej dochodzi do wniosku, że MMA to jednak nie boks. Niech sobie przypomni jak pokonał np. olbrzyma Sylvię…

  A o co chodzi z tym zawieszeniem?

 5. po nokautach komisję zawieszają zawodników, żeby zbyt szybko nie walczyli po raz kolejny. W przypadku Arlovskiego to 60 dni.

 6. wcale nie rozsadne – fighter chyba lepiej wie od jakichs urzednikow z komisji czy jest w stanie walczyc czy nie!

 7. Jak jesteś chory i bardzo źle się czujesz to też nie idziesz do lekarza bo wiesz lepiej od niego co Ci dolega ? 😉

 8. Nikomu nie jest potrzebna śmierć w tym sporcie. Więc badania lekarskie i takie regulacje są jak najbardziej rozsądne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.