Andrei Arlovski wróci do oktagonu UFC w październiku tego roku. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC zmierzy się z będącym ostatnio w dobrej formie Tannerem Boserem. Pojedynek ma odbyć się 3 października. Lokalizacja gali nie została jeszcze ogłoszona. Informację potwierdziło MMA Junkie.

Arlovski (29-19 MMA) ma na swoim koncie 31 walk w UFC. W ostatnim pojedynku „Pitbull” pokonał Philipe Linsa przez decyzję sędziowską. W swojej karierze doświadczony zawodnik mierzył się z m.in. Alistairem Overeemem, Stipe Miociciem, Frankiem Mirem, Travisem Browne czy Francisem Ngannou.

Boser (19-6-1 MMA) wygrał dwie ostatnie walki, z Raphaelem Pessoą i Philipe Linsem. 12 z 19 walk w karierze Kanadyjczyk zdobywał przed czasem. W swojej karierze występował również w organizacji ACB, gdzie stoczył 6 walk.

Tak obecnie wygląda rozpiska tej gali:

  • Germaine de Randamie vs. Julianna Pena
  • Andrei Arlovski vs. Tanner Boser
  • Jinh Yu Frey vs. Loma Lookboonmee
  • Yorgan De Castro vs. Carlos Felipe

11 KOMENTARZE

  1. Andrzej chyba idzie na rekord ilości walk w UFC. Patrząc na to, że zrobili z niego gatekeepera dla młodych to może dojść do 40 walk w UFC.

  2. Kolejny nonejm, nieważne czy wygrana, czy przegrana i kolejne 300 tys. w kieszeni. Ten to się umie ustawić  :frankapprove:

  3. Ważne by emeryturę spędzić realizując swoje pasje. Jedni przepierdalają gruby hajs podczas rejsów na jachcie w tropikach a Andrzej za gruby hajs obija i weryfikuje nowe twarze w UFC, doskonale się przy tym bawiąc.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.