Andrei Arlovski oraz Ben Rothwell spotkają się ponownie po 11 latach w klatce MMA. Były mistrz kategorii ciężkiej UFC zawalczy z Amerykaninem na UFC on ESPN 4, 20 lipca w San Antonio. Zawodnicy potwierdzili te starcie w swoich mediach społecznościowych.

Arlovski w pierwszej walce pokonał Rothwella przez KO na Affliction „Banned”, 19 lipca 2008 roku. Andrei nie wygrał pojedynku w UFC lipca 2018 roku. W ostatnich 11 walkach ma on bilans 2-8, 1 NC. Rothwell wróci do klatki po przegranej z Blagoyem Ivanovem. Był to jego pierwszy pojedynek od 2016 roku.

Innymi walkami, które odbędą się na lipcowej gali w Texasie są starcia jak Liz Carmouche vs. Roxanne Modafferi, Walt Harris vs. Aleksei Oleinik czy Irene Aldana vs. Raquel Pennington

9 KOMENTARZE

  1. Kiedy po porażkach w Strikeforce wróżono Arlovskiemu emeryturę, on zaszokował i prawie dobił do TS w UFC. Ale to były porażki przez nokauty, a w walkach dawał radę.

    Teraz zwyczajnie decyzjami go pokonują goście których nikt nie zna. Naprawdę pora kończyć, po co on jeszcze się bije?

  2. Kiedy po porażkach w Strikeforce wróżono Arlovskiemu emeryturę, on zaszokował i prawie dobił do TS w UFC. Ale to były porażki przez nokauty, a w walkach dawał radę.

    Teraz zwyczajnie decyzjami go pokonują goście których nikt nie zna. Naprawdę pora kończyć, po co on jeszcze się bije?

    :Duke3d:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.