Andre Fili nie obawia się umiejętności będącego w rewelacyjnej ostatnio formie Rosjanina, Zabita Magomedsharipova. Amerykanin na swoim profilu na Twitterze zgłosił gotowość na pojedynek z wschodzącą gwiazdą kategorii piórkowej UFC na gali w Los Angeles.

Fili (18-5 MMA) występuje w UFC od 2013 roku. Od tamtej pory mierzył się on z m.in. Yairem Rodriguezem, Hacranem Diasem czy Artemem Lobovem. Zawodnik wygrał swoje dwie ostatnie walki z rzędu.

Magomedsharipov (15-1 MMA) zawalczył do tej pory trzy razy dla największej organizacji MMA na świecie. Rosjanin aż 12 z 15 wygranych w karierze wygrywał przez skończenia przed czasem. Zabit znany jest ze swojego efektownego stylu w stójce oraz eksplozywności.

UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Rosjanin miał zmierzyć się wtedy z Yairem Rodriguezem, jednakże ten nie zdecydował się na podpisanie kontraktu na tę walkę, przez co został zwolniony z UFC.

9 KOMENTARZE

  1. Obejrzałbym to aczkolwiek izi łin przez zabicie Zabitem.

    Bochniak, który jest samym dołem dywizji postawił spory opór muslimowi. Pociąg się niedługo wykolei 😉

  2. Bochniak, który jest samym dołem dywizji postawił spory opór muslimowi. Pociąg się niedługo wykolei 😉

    Opór? Przecież tam była pełna dominacja i luz Zabita.

  3. Opór? Przecież tam była pełna dominacja i luz Zabita.

    Skoro tam była pełna dominacja, to nie wiem, jak nazwać setki walk w których widziałem prawdziwą dominację. To była walka wieczoru, a nie pełna dominacja. Kontrola oktagonu i agresja zdecydowanie dla Kayla, oczywiście efektywny strajking dla muslima.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.