Prezydent UFC Dana White potwierdził, że organizacja pracuje nad zestawieniem Luke’a Rockholda z Andersonem Silvą. Jak wiemy Brazylijczyk miał zawalczyć z Kelvinem Gastelumem na UFC 212, jednakże z powodu pozytywnego testu na marihuanę został on prowizorycznie zawieszony przez USADA. Teraz UFC stara się zestawić ze sobą dwóch byłych mistrzów dywizji do 84 kilogramów.

Rockhold, który był na gali UFC 210 w Buffalo w jednym z wywiadów powiedział, że zaakceptował walkę z Andersonem Silvą, jednakże wątpi w to, iż Brazylijczyk zgodzi się na takie zestawienie.

Prezydent organizacji przyznał, że musi porozmawiać ze Spiderem na ten temat – negocjacje z byłym mistrzem nigdy nie należały do najłatwiejszych, ale wierzy, że uda mu się przekonać Andersona. Silva w ostatnim pojedynku po kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej zwyciężył z mocnym zawodnikiem kategorii średniej, Derekiem Brunsonem.

2 KOMENTARZE

  1. Jak go Luke zlekceważy jak Bispinga, to go Pająk natłucze 🙂 Może być ciekawie.

  2. Luke już takim debilem nie będzie to na pewno. Z jednej strony szkoda Silvy ale też nie wydaje mi się żeby Spider ogarnął grubasa więc czy Luke czy Gastelum jeden ciul. Ze sportowego aspektu wiadomka , że lepsze starcie Rockhold-Silva i niech to podpiszą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.