Anderson Silva ma pomysł na swoją kolejną walkę w UFC.

Brazylijczyk na swoim Instagramie nawołuje do rewanżu z Nickiem Diazem. Obaj zawodnicy zmierzyli się na UFC 183. Walkę wygrał Anderson Silva przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Wierzę, że ta walka była jedną z najlepszych w historii tego sportu. Mam dla Ciebie wielki szacunek Nick. Pokażmy im jak to się robi. Będę czekał na Twoją odpowiedź. Bardzo szanuję rodzinę Diaz.

Były mistrz kategorii średniej w lutym zdobył swoją pierwszą wygraną od długiego czasu, kiedy to pokonał przez kontrowersyjną decyzję Dereka Brunsona. Diaz nie wystąpił w oktagonie UFC właśnie od walki z Brazylijczykiem.

37 KOMENTARZE

 1. Walkę wygrał Anderson Silva przez jednogłośną decyzję sędziowską.

  Niby tak, ale nie do końca. Wynik walki zmieniono na no-contest, gdy okazało się, że obaj wpadli na dopingu (Andy na dronastalonie, a Nick na marihuanen)

 2. Wynik walki zmieniono na no-contest

  a to wszystko przez to ze Silva chcial pobaraszkowac ze swoja zona

 3. To był jeden z najbardziej żenujących występów dwóch emerytów w klatce. Bardziej skupiali się na tańcu i gestykulacji niż walce. Anderson nie pierdol i kończ już, w twoim wieku emerytura is normal.

 4. To był jeden z najbardziej żenujących występów dwóch emerytów w klatce. Bardziej skupiali się na tańcu i gestykulacji niż walce. Anderson nie pierdol i kończ już, w twoim wieku emerytura is normal.

  emerytow? diaz mial 31 lat

 5. emerytow? diaz mial 31 lat

  I powrócił po przerwie łasy tylko na kasę. Popatrz na jego rekord na szerdogu i powiedz czy jest aktywnym zawodnikiem dającym "jedne z najlepszych walk w historii" :matt:

 6. I powrócił po przerwie łasy tylko na kasę. Popatrz na jego rekord na szerdogu i powiedz czy jest aktywnym zawodnikiem dającym "jedne z najlepszych walk w historii" :matt:

  przeciez byl zawieszony to jak mial walczyc, jego walcka z conditem mi sie podobala.

 7. Wierzę, że ta walka była jedną z najlepszych w historii tego sportu.

  ::really::

  Jedyne co z tego pamiętam to Diaza pajacującego.

  A tak poza tym to #nikogo, a szczególnie Diaza.

 8. Tak walka to był syf a nie najlepsza. Poza tym że Diaz się pokładał w oktagonie nic ciekawego się nie działo. Dziadzio Pająk chyba chce teraz jak najłatwiejsze czeki inkasować.

 9. Niby tak, ale nie do końca. Wynik walki zmieniono na no-contest, gdy okazało się, że obaj wpadli na dopingu (Andy na dronastalonie, a Nick na marihuanen)

  Na dopingu to wpadł tylko Silva, zioło to nie doping.

 10. I powrócił po przerwie łasy tylko na kasę. Popatrz na jego rekord na szerdogu i powiedz czy jest aktywnym zawodnikiem dającym "jedne z najlepszych walk w historii" :matt:

  Z Conditem go wychujali.

 11. Prędzej zmarły wstanie z grobu, niż któryś braci wejdzie do oktagonu :mamed:

  Ale niech próbuję…

 12. przeciez byl zawieszony to jak mial walczyc, jego walcka z conditem mi sie podobala.

  Condit go robił jak chciał. Był o pół tempa szybszy w każdej akcji.

 13. Condit go robił jak chciał. Był o pół tempa szybszy w każdej akcji.

  Co ty chranisz głąbie, połowa ciosów Condita to gówno znaczące lowkingo

 14. Walka była słaba. Diaz już nie chcę walczyć bo poprzewracalo mu się w dupie. Nikt na to nie czeka.

  Nie poprzewracało mu się w dupie, tylko ma wyjebane prać się po mordach za grosze. Swoje zarobił i kurwa on wcale nie jest biedny, zagra w reklamie, spali bongosa, oni mają hajs tyle, że wszyscy myślą, że jak nie dopierdolą fotek na instagrama z ferrari czy w futrze wypożyczonym to biedaki.  To nie są głupie chłopy i pieniądze będą zarabiali i tak.

 15. Łooo jezu, Andy co ty pitolisz. Akurat ta walka była słaba w chuj.

  " Jedna z najlepszych walk w historii MMA" – zasłabłem i leżę na podłodze.

 16. Co ty chranisz głąbie, połowa ciosów Condita to gówno znaczące lowkingo

  miczi powinieneś przeprosić

 17. Diaz prawdopodobnie dostanie znowu kare. Mają mu dać 2 lata zawieszenia za nie aktualizowanie swojego miejsca pobytu dla USADy.

 18. a to silva chce czekać aż diaz skończy zawieszenie? kiedy to nastąpi? w 2029? proszę cię, niech kończy anderson karierę zamiast wymyślać takie walki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.