Drugi filmik poniżej

30 KOMENTARZE

 1. Pająk po prostu nie może przegrać i tyle. Nie wiem co Okami wymyśli ale IMO do trzeciej rundy nie dojdzie. 

  Filmiki w klimacie 

 2. GSP ma najlepsze zapasy ale warunki Spidera mogłby mu przeszkodzic w obaleniu.Pająk dobrze trzymie dystans ,ale Rush ma największe szanse na wygranie z Andersonem nie licząc wagi ciężkiej i półciężkiej UFC.

 3. W LHW – Rashad Evans, Phil Davis to największe zagrożenia dla Spidera. W MW nie ma takich zawodników. W WW jest GSP, ale właśnie. Może być za mały dla Spidera. Gdyby Rashad, albo Phil zrzucili do MW to by mogli namieszczać. Szkoda, że Spider stracił chęci na LHW 🙁

 4. Jon Jones. Tylko nie wiem jak jego obrony przed poddaniami. Jeśli chodzi o Rashada i Phila Davisa to jestem pewien, że są bardzo dobre. Jon Jones to wciąż lekka zagadka. Jest strasznie silny, chyba za silny dla Spidera. Jak GSP za mały, tak JJ za duży.

 5. Jeszcze jedno. Jak Rashad jest w stanie zbić do MW, tak JJ z pewnością nie.

 6. TarEllendi: JJ ma jescze wiele do zrobienia w LHW. Jak pokona Quintona, Rashada i Machide to może śmiało przechodzić do HW. Jak narazie minimum 3 niezbędne walki przed nim, zanim powiemy że króluje.

 7. Nie wiem czemu tyle osób stawia Okamiego na straconej pozycji. To taka trochę słabsza wersja Sonnena, tyle że z o wiele mocniejszą obroną przed poddaniami.

 8. Ale Okami nie wyjdzie do tej walki z tą samą agresją, co Sonnen. Inna sprawa, że Chael był pod wpływem koksów

 9. Anderson Silva wygra ta walke.. Nie widze innego wyniku chociaz bardzo bym tego chcial.. Moze Stann cos zmieni jednak.. Ale jeszcze nie teraz.

 10. w tym drugim filmiku towarzystwo ma trochę ZBYT przednie że się tak wyrażę,,,

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.