Anderson Silva nie zamiaru odpuszczać tematu walki z Conorem McGregorem. 43-letni Brazylijczyk przyznał w rozmowie z mediami, że do końca kariery zostało mu już niewiele, a do tego czasu chciałby się zmierzyć w oktagonie z byłym mistrzem kategorii lekkiej i piórkowej.

Zostały mi trzy walki i koniec. Wierzę, że na tym etapie mojej kariery dobrym wyzwaniem będzie superwalka. Rozmawiałem z Daną Whitem o starciu z GSP i McGregorem. W szczególności chciałbym się zmierzyć z Conorem, ponieważ to jest właśnie to wyzwanie, walka z nim. Dużo dyskutowaliśmy z Daną o pojedynku z tym gościem. Jest on niesamowitym zawodnikiem i legendą tego sportu. Superwalki to dobra opcja, byłoby to coś bardzo interesującego dla moich fanów.

Myślę, że catchweight do 180 funtów byłby odpowiednią wagą dla mnie i McGregora. Muszę po prostu czekać, ponieważ nie ja decyduję. To jest pytanie do Dany White’a, a ta walka może być wspaniała dla kibiców.

Silva po raz kolejny postanowił skomentować ostrożne podejście GSP.

Uważam, że Georges nie szuka prawdziwych wyzwań. Chce zrobić coś łatwego, ale taki już jest Georges St-Pierre. Bardzo bystry. Tak to wygląda, taki jest biznes. On jest biznesmenem.

Anderson Silva w swoim kolejnym występie zmierzy się z Israelem Adesanyą. Pojedynek odbędzie 10 lutego na gali UFC 234.

2 KOMENTARZE

  1. A ta fujara dalej swoje… w życiu bym nie chciał zobaczyć jego z Conorem. Wgl nie życzę mu żadnej super walki. Lata kiszenia pasa bez wyhylania się  a teraz obudził się flak jeden

  2. 180 byłoby "najodpowiedniejsze", tak? A nie 155? Jak tak się jara na walkę z gościem, to może niech spróbuje zejść do jego wagi, bo jak dotąd to słyszę tylko jego trąbienie w tym temacie, a Conor chyba ma to gdzieś."To jest właśnie wyzwanie", znaczy co, walka z gościem co większość kariery spędził 3 kategorie wagowe niżej? Może od razu Dillashawa wyzwij.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.