Jeden z bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali UFC w Londynie, Michael Bisping podczas spotkania z mediami nie ukrywał, że Anderson Silva jest świetnym fighterem, wytłumaczył jednak dlaczego uważa, że Brazylijczyk przez całą swoją karierę stosował doping:

Anderson jest świetnym zawodnikiem i osiągnął wiele sukcesów w swojej karierze. Ale faktem jest, że w ostatniej walce został złapany na dopingu. Prawdopodobnie był to pierwszy raz kiedy został przetestowany i to są jego słowa a nie moje.

Wierzę, że Silva stosował doping przez  całą swoją karierę…W wieku 39-lat, mając taką karierę jaką miał. Niesamowity i niepokonany Anderson Silva, fighter który niszczył wszystkich swoich przeciwników, był w stanie kończyć wszystkie walki przed czasem…Nie mów mi, że mając 39-lat nagle zdecydował się na stosowanie dopingu.

W tym wieku, mając taką piękną karierę za sobą, całe to dziedzictwo i nagle wszystko to co osiągnął stawia na szali i ryzykuje stosowanie środków dopingujących. To jest niemożliwe! Gdyby był tym niepokonanym mistrzem, wierzyłby w swoje umiejętności, miałby wiarę w siebie i nie brał tych środków. Nie potrzebował by oszukiwać i brać dopingu. Ale tak się nie stało. Nie stało się tak ponieważ Silva przez całą swoją karierę był oszustem. Wystarczy zobaczyć jak wyglądał kiedy walczył na początku swojej kariery w Pride, kiedy ważył 170 funtów. Dziś waży 40 funtów więcej. Policz sobie jak to jest możliwe…

Anglik w trakcie swojej kariery mierzył się z wieloma zawodnikami zamieszanymi w zażywanie środków dopingujących lub kontrowersyjne kurację testosteronem. Od dłuższego czasu w swoich wypowiedziach bezlitośnie krytykuję wszystkich fighterów zamieszanych w ten proces.

13 KOMENTARZE

 1. #Koks
  #Hejt
  #McGregor
  #Reebok
  #ChujoweZarobki

  5 tagow, z ktorych przynajmniej jeden znajdzie sie dzis w kazdym newsie o MMA:)

 2. Może ma rację, może nie. Ten argument z tą pewnością siebie akurat do mnie nie trafia. Idąc ścieżką logiki równie dobrze można powiedzieć tak: Był mistrzem i nie brał. Ale stracił pas, pewność siebie, wiek też robi swoje. Może zauważył, że już nie jest jak kiedyś, wiec coś wziął i wpadł. Równie logiczne?Jak z medycyną estetyczną. Są tacy, którzy się poprawiają kiedy mają lat 45-50 i chcą zachować młodość.  A są tacy, którzy atakują się kwasem w wieku 20 lat, bo to profilaktyka. Bisping nakręca po prostu promocję na walkę.  A jego scenariusz na życie Silvy jest równie prawdopodobny jak jak każdy inny.

 3. Bartass89

  Logiczne jest to, co mówi Michael.

  Być może. Lepiej więc, żeby Hrabia rozsmarował Pająka po klatce i rozrzucił drgające odnóża w tłum. Skoro swoją wielkość Silva zawdzięcza dopingowi, to teraz przecież Mike zabije dziadka.

 4. Miszon

  Czy tylko ja wolę taki trash talk od tego co robi Conor? 😆

  Nie tylko Ty 🙂 Bisping ma niezłe pociski nawet 🙂

 5. allladino

  Koks koksem ale to ze Spider byl geniuszem w klatce to inna bajka .

  O to chodzi. Nie ma piguł na celność ciosu i ogląd sytuacji.

 6. moje zdanie na ten temat jest proste wszyscy biorą ,a takie gadanie Majkela nakręca promocje ,Albo takie gadanie Bispinga  wynika z zazdrości z sukcesów które miał Silva . Powiem szczerze Silva największa legenda tej kategorii  i bez podziału na kat wagowe  moim zdaniem tylko Jon Jones może go przebić pod względem osiągów w mma

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.