Razem śmigają grając w paintballa. Kolejne trzy zdjęcia w środku posta

16 KOMENTARZE

 1. Prawidlowo paintball a nie paintball’a ,…. poczytajcie troche ksiazek lub wybierzcie sie na studia.

 2. Def
  Jako że słowo nie ma polskiego odpowiednika, żeby się nie narażać, pisz „kulkomalowanie”.

 3. Pogrzebałem trochę w starych postach naszego „doradcy językowego” i moim zdaniem zakończył on edukację koło piątej klasy szkoły podstawowej.

 4. Będziemy banować tych którzy wykorzystują każdą okazję żeby wbić nam szpilę, jak ten tam „mol książkowy”. Wcześniej kilkukrotnie czepiał się już o inne rzeczy, zawsze coś się znalazło. Nie mamy czasu na takie pierdoły.

  Na pewno nie będziemy tez brać porad językowych od kogoś, kto nie potrafi poprawnie złożyć zdania.

 5. Rodzyn za dużo na klopie krzyżówek rozwiązujesz, a książki są przereklamowane – prawdziwy facet o świecie dowiaduje się z Tele Tygodnia:)))))

 6. Wolność słowa 😀 a tak serio, jak ktoś kogoś poprawia, niech najpierw pomyśli czy czasem on nie jest do poprawienia a potem niech innych poprawia 😉

 7. Jeszcze dodam, ze akurat studia nic nie mówią o człowieku, możesz nie mieć studia, a głową przebić nie jednego po studiach. Jeśli ktoś miał głowę żeby stworzyć taki fajny portal jakim jest mmarocks, to na pewno w głowię ma dużo!

 8. Dzięki @endrju

  Ja i podejrzewam że koledzy ze strony również nie mają żadnych problemów gdy ktoś ich poprawia. Ja przynajmniej zawsze staram się podziękować gdy ktoś mi zwróci uwagę na błąd i jest ok. Ale można zrobić też to w taki prostacki sposób jak Rodzyn 🙂

 9. Osobiście trochę już studiuję (nawet zbyt dlugo ), całkiem sporo czytam (choćby w weekend przerobiłem keretowskie zbiory opowiadań “Tęskniąc za Kissingerem” i “Kolonie Knellera” – gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy nie lubią czytać) i powiadam Wam, ani na studiach ani w książkach nie spotkałem się z paintballem czy kulkokofarbowaniem. Nie wiem skąd spadł ten Rodzyn, ale nie radzę się nim przejmować. Nie wiem co on studiuje czy czytuje, ale z całą pewnością nic poważnego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.