Julianna Pena chce trzeciej walki z Amandą Nunes. Obecny bilans walk obu pań wynosi 1-1, a w ostatnim pojedynku Pena została zdominowana przez Nunes i przegrała przez decyzję sędziowską.

Pena zszokowała świat MMA, kiedy to na UFC 269 w grudniu 2021 roku poddała brazylijską „Lwicę” i odebrała jej tytuł mistrzowski kategorii koguciej UFC. Później doszło do rewanżu na UFC 277 w lipcu tego roku i tym razem Nunes nie zostawiła żadnych wątpliwości dominując nad rywalką. Pena chciałaby teraz doprowadzić do trzeciej walki z Brazylijką, o czym dała znać na swoim profilu na Instagramie.

Wszyscy pytają mnie wciąż co dalej. Odbieram swój pas mistrzowski, właśnie to! Trylogia z Amandą Nunes – trzeba to zrobić. Zrobiłam wszystko co zapowiadałam przed pierwszą walką. Dałam jej rewanż, a może powinnam sobie zrobić 2-letnią przerwę jak ona? Mówiła, że mogła mnie skończyć w drugiej rundzie, ale widocznie chciała żebym przez trzy rundy obijała jej twarz i sprawiła, że będzie chodzić o kulach. Powiedziała nawet, że zderzyliśmy się głowami, a wy uwierzyliście! Nigdy do tego nie doszło.

Musiała wrócić do domu i kompletnie zmienić swój styl żeby mnie pokonać. Odbieram to jako komplement. Była mądrzejsza ode mnie w drugiej walce, muszę jej to oddać. Jest 1-1 i tym razem będzie inaczej.

Pena (11-5 MMA) ma na swoim koncie 10 walk w oktagonie UFC, a jej bilans wynosi 7-3. Obecnie zajmuje 1. miejsce w rankingu kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Cat Zingano czy Nicco Montaño. Nie wiadomo jakie plany wobec zawodniczek ma organizacja UFC. Dla Nunes porażka z Peną z grudnia 2021 roku była pierwszą od września 2014 roku, kiedy to pokonała ją wcześniej wspomniana Zingano. W ostatnich 14 walkach jej bilans wynosi 13-1.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,366 komentarzy 4,762 polubień

Koleżanka odleciała aż za bardzo... Amand wyszedł w pierwszej walce na autopilocie myśląc , że walka się sama wygra a tu zonk. W rewanżu pełna koncentracja i Julka została przemielona a ta dupcy o jakiejś trylogii i nie wiadomo czym jakby co najmniej obroniła ten pas 5 razy i decydowała co dalej.

Odpowiedz polub

vonski

Shark Fights
Lightweight

1,174 komentarzy 3,629 polubień

Wszyscy pytają mnie wciąż co dalej.

Ja nie pytam.

:einsteinsmoke:

Odpowiedz 8 polubień

beef

Bellator
Middleweight

4,584 komentarzy 8,632 polubień
Dijaz

WSOF
Lightweight

3,218 komentarzy 6,018 polubień

Niezła z niej Pena :frankapprove:

Odpowiedz polub

BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,706 komentarzy 35,702 polubień

Nikt nie pytał i nikt nie potrzebował

Odpowiedz polub

Malkontent

ONE FC
Bantamweight

2,298 komentarzy 4,485 polubień

Obejrzałem sobie w chwili absolutnej nudy tę ich pierwszą walkę - spodziewałem się jakiegoś zabłyśnięcia ze strony Peny, ale go nie było.
Walka nudna i nijaka, nic specjalnego, a przegrana przeciwnika wynikała z tego, że był beznadziejny, a nie że Pena taka dobra.
Do czego zmierzam?
Zaorać w cholerę, skoro to jest najwyższy poziom w dywizji. Nie robić rewanży, nie transmitować, nie robić wywiadów, bo to antyreklama tego sportu - naprawdę.
I nie piszę tego dla zasady - bo to WMMA - tylko dlatego, że to naprawdę jest nudna dywizja w której od dawna brakuje dobrych walk

Odpowiedz 1 Like

A
Alkomat

Shark Fights
Heavyweight

1,370 komentarzy 3,047 polubień

Wszyscy to znaczy twój chlopak i mama. Nikogo

Odpowiedz polub

Notorious

Legacy FC
Welterweight

2,038 komentarzy 3,492 polubień

Penis walking around me

Odpowiedz polub