Darmowe walki przed zbliżającą się wielkimi krokami galą UFC 232, na której wystąpią m.in. Amanda Nunes oraz Cris Cyborg. Walką wieczoru jest rewanż Jona Jonesa z Alexandrem Gustafssonem. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

19 KOMENTARZE

 1. Ronda była jak Tyson….wszystko fajnie pięknie dopóki wszystko wchodziło i oponenci padali jak muchy. Jak tylko pojawiły sie problemy to było po wszystkiemu.

 2. Ronda była jak Tyson….wszystko fajnie pięknie dopóki wszystko wchodziło i oponenci padali jak muchy. Jak tylko pojawiły sie problemy to było po wszystkiemu.

  Co to za porównanie :no no:

 3. A ja miałem złudzenia, że ogarnie Amandę. Do Rondy zawsze będę miał sentyment, bo to ona wciągnęła mnie do mma.

 4. Ronda była jak Tyson….wszystko fajnie pięknie dopóki wszystko wchodziło i oponenci padali jak muchy. Jak tylko pojawiły sie problemy to było po wszystkiemu.

  ::clintdis::  jak można porównać najmłodszego mistrza HW w historii, gościa który wyszlifował i pokazał perfekcyjnie dopracowane peek-a-boo do pyzy…

 5. :korwinwhat:

  :wow:

  :brainoverload:

  No, przypadkowa walka na eurosporcie z Sarą Kaufmanm. Miłość od pierwszego wejrzenia. Lepsze to niż miałbym zacząć przygodę z mma od Pudziana z najmanem xD miejmy godność człowieka.

 6. Ronda była jak Tyson….wszystko fajnie pięknie dopóki wszystko wchodziło i oponenci padali jak muchy. Jak tylko pojawiły sie problemy to było po wszystkiemu.

  Chyba jak Gołota.  Tyson nie miał takiego problemu

 7. Co to za porównanie :no no:

  Pewnie sugerował się podobnymi umiejętnościami stójkowymi. :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.