Po tym jak Amanda Nunes pokonała Cris „Cyborg” Justino i wywalczyła drugi pas mistrzowski, szef UFC nie ma żadnych wątpliwości, że podwójna mistrzyni osiągnęła właśnie status najlepszej zawodniczki w historii.

Nie można zaprzeczyć, że ona jest najlepszą zawodniczką w historii. Właśnie po to była zestawiona ta walka. Po to, żeby się przekonać. Jeśli spojrzy się na to kogo wcześniej pokonała, nie można wówczas zaprzeczyć, że jest najlepsza. Można to próbować podważyć i wygadywać głupoty, ale to nie zmieni faktu, że ona jest najlepsza.

Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC 232 dodał również, że zwycięstwo Nunes sprawi, że Brazylijka stanie się wielką gwiazdą organizacji.

Do tej walki musiało dojść. I to jest walka, dzięki której można zbudować swoją sportową legendę. Zawsze chcemy się dowiedzieć, kto jest najlepszy na świecie i możemy to zrobić. To była świetna walka i mogę zagwarantować, że po tym zwycięstwie stanie się prawdziwą gwiazdą.

45 KOMENTARZE

 1. Pamiętam jak niektórzy sugerowali Aśce, żeby walczyła z Nunes, bo nic więcej nie zostało jej do osiągnięcia w słomkowe, sam myślałem, że to całkiem dobre rozwiązanie, a teraz kurwa XD Aśka by nie przetrwała patrzenia w oczy z Nunes, człowiek żyje w zajebistym błędzie i nawet nie przypuszcza jak bardzo może się mylić xD

 2. Taaaa, już widzę jak pompujesz kasę w zawodniczke znającą może 15 słów po angielsku, brzydką jak kalafior i mało ciekawą.

 3. ma niestety rację, tate, shevchenko, rousey i cyborg te nazwiaska robią wrażenie.

  GDR, Budd (mistrzyni Bellatora).

  Niech się łysy chuj cieszy, że Nunes to wygrała, dla mnie to był poroniony pomysł. Jakby Nunes poległa sromotnie, wszystkie te babeczki wyglądałyby słabo.

 4. Taki chuj jak UFC zrobi z niej swoją gwiazdeczkę, nawet w połowie nie jest i nie będzie taką zawodniczką jak Ronda czy Cyborg, które  sprzedawały/ją w chuj ppv

 5. Pani Cyborg niestety dała dupy i to bez mydła, liczyłem na nią, katoliczka, wzorowa matka, a tak teraz wszechmistrzynia wszechstylowej walki wręcz jest lezba

 6. Tylko rewanż może potwierdzić ze jest najlepszą zawodniczką w historii. Uważam ze Cyborg podpasowala jej stylistycznie. Albo niech Schevczenko dostanie rewanż i wtedy w wypadku zwycięstwa Nunes bedzie można klepać, że jest najlepsza.

 7. Taaaa, już widzę jak pompujesz kasę w zawodniczke znającą może 15 słów po angielsku, brzydką jak kalafior i mało ciekawą.

  Na dodatek lesbijką, gdy za klientelę masz raczej ksenofobów.

 8. Nie można zaprzeczyć, że ona jest najlepszą zawodniczką w historii.

  Nie można.

  mogę zagwarantować, że po tym zwycięstwie stanie się prawdziwą gwiazdą.

  Nie stanie się.

 9. Jakoś nie widzę Nunes w roli marketingowego potworka, na którego ewidentnie zachłanny Danuta chciałby ją wykreować. Ale pożyjemy, zobaczymy. Po wygranej z Cyborgową zasłużyła jednak na miano najbardziej niebezpiecznej zawodniczki w mma. Szacunek się należy!

 10. Wczesniej mowil, ze to Ronda jest najlepsza zawodniczka w historii ale nie wazne.

  Ona nie wygrala z Cyborgowna tylko ja upokorzyla 🙂 w mniej niz 1 minute!

 11. Żeby ją tak chuj strzelił kurwa ::clintdis:: Sprawdzic jej poziom tescia. Nie dla lesbijskich (tych paskudnych :rutekajak:) gangbangow !!! :Tęcza::rainbowvomit:red card

 12. Najlepsi zawodnicy nie zawsze są "wielkimi" gwiazdami. White tylko liczy kasiorę. Kto sprzeda najwięcej PPV ten jest "najlepszy".

 13. :antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio:

  Nunes serio moze rywalizować w męskiej dywizji. Z takim jebnieciecm w top 15 ma szanse się utrzymać.

 14. Sram na tego amanda.

  Ujebała Rondę i robiła po tym ledwo 100k PPV, więc nie tylko ja mam na niego wyjebane.

  Ale kobiety to ty szanuj :lol::lol::tongue:

 15. Nunes serio moze rywalizować w męskiej dywizji. Z takim jebnieciecm w top 15 ma szanse się utrzymać.

  Jedna już taka była. :roberteyeblinking:

 16. :antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio::antonio:

  Jakby ktoś podłożył te audio to pasowałoby do teh walki.

 17. Nunes serio moze rywalizować w męskiej dywizji. Z takim jebnieciecm w top 15 ma szanse się utrzymać.

  Podczas tego obozu do walki jako sparingpartnerów miała mieć dobranych tylko facetów, kobiety nie dawały rady (wedle słów Dina Thomasa).

  Co nie zmienia faktu, że każdy zdrowy zawodnik w tej wadze robi jej z dupy jesień średniowiecza.

 18. Pani Cyborg niestety dała dupy i to bez mydła, liczyłem na nią, katoliczka, wzorowa matka, a tak teraz wszechmistrzynia wszechstylowej walki wręcz jest lezba

  Matka? :korwinwhat:

  Ujjjjjj uj uj

 19. W UK wśród ludzi co wiedzą co nieco o UFC zachwyt nad Nunes.

  Naprawdę ma szansę wystrzelic

  Wystrzelić poziomem teścia:mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.