Zapraszamy na pierwszą w nowym roku edycję zawodów ALMMA – Puchar Europy Amatorskiego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA już 13 stycznia 2024 r. w Sochaczewie na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr przy Staszica 25.

W ramach Pucharu zostaną rozegrane turnieje: Junior Kobiet i Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet i Mężczyzn, Full Contact Kobiet i Mężczyzn oraz Striking MMA Kobiet i Mężczyzn, Pierwszy Krok Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Kadet Chłopców oraz Kadet Dziewcząt, jak również Masters Mężczyzn.

Zawody będą również jednym z kwalifikatorów do reprezentacji Polski na prestiżowy turniej OCC MMA, który odbędzie się w Holandii w dniach 21-24 marca 2024 r.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

W przeddzień zawodów, tj. w piątek 12 stycznia 2024 r. o godz. 18:00 odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected] do dnia 11. 01. 2024 r. do godz. 18:00.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.