19 listopada 2022 r. zapraszamy do Teresina na Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2022 pod patronatem Polskiego Związku MMA.

Tego dnia na hali GOSiR przy Al. XX-lecia 1a zostaną rozegrane turnieje: Junior Kobiet i Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Kobiet i Mężczyzn, Full Contact Kobiet i Mężczyzn, Striking MMA Kobiet i Mężczyzn, Pierwszy Krok Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Kadet Chłopców oraz Kadet Dziewcząt.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

200 pierwszych na ważeniu uczestników Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA 2022 otrzyma pamiątkowe koszulki, przygotowane przez Extreme Hobby.

W dniu zawodów o godz. 8:30 odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected] do dnia 17. 11. 2022 r. do godz. 18:00.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Light Heavyweight

3,368 komentarzy 4,902 polubień

To są nieoficjalne mistrzostwa, bo ALMMA nie ma licencji na organizowanie zawodów pod kuratelą Światowej Organizacji Amatorskiego MMA.

Oczywiście fajnie tak wygrać zdobyć doświadczenie, ale tak prawilnie przypominam.

Odpowiedz 1 Like