ALMMA

Informacja organizatorów:

Po raz pierwszy zawody ALMMA odbędą się na kąpielisku ”Chorwacja” w Jurkowie 20.07.2013r. Walki będą odbywać się w jednej lub w dwóch klatkach w zależności od ilości zgłoszonych zawodników. Klatka będzie ustawiona na platformie pływającej po jeziorze. Oprócz walk MMA będą też walki w formule Muay Thai i zapasach w stylu wolnym i klasycznym. Każdy z zwycięzców otrzyma okazyjną koszulkę z zawodów + rushguard od firmy SMMASH .

Wszystkie informacje dostępne są na stronie: http://www.almma.pl/almma-42

Przez cały dzień na zawodach towarzyszyć nam będzie Drużyna Mistrzów – https://www.facebook.com/DRUZYNAMISTRZOW?fref=ts

A oto linki do dwóch finałowych walk z ALMMA 39 Bochnia

https://www.youtube.com/watch?v=88Olnp7JZpY

https://www.youtube.com/watch?v=8CG0RY9457Q

Zapraszamy również na nasz ALMMATV na youtube gdzie codziennie dodawane są nowe walki.

15 KOMENTARZE

  1. Również. Ciekawi mnie czy faktycznie trenował czy w ciula zaleciał by jeszcze więcej subów zgarnąc. Ale mówcie co chcecie zrobił bardzo dobrą robotę w aspekcie promocji MMA.

  2. Wiadomo że wiele sie nie nauczył przez rok czy pół od zera wiec nie wymagajcie za wiele 😉 ważne że chce i sie nie poddaje , wygrywac nie musi

  3. Na kanale bjjb Adbuster opublikował tylko trzy filmy, w których trenuje mma ( w dwóch trenuje stójkę a w tylko jednym parter) to będzie sprawdzian co na tę chwilę potrafi w porównaniu z innymi amatorskimi zawodnikami.

  4. Będę tam na pewno, już byłem we wtorek zobaczyć jak się zmieniło tam od mojego ostatniego pobytu i myślę, że będzie fajna impreza jeżeli pogoda wypali. To zaledwie 25 km ode mnie.

  5. Mam nadzieję, że da sobie radę. Jeżeli faktycznie trenuje to jakieś efekty powinno być widać. War Adbuster!

  6. po tym jak Martin mu powiedział że w ewentualnej walce z Najmanem stawiał by pieniądze na niego, chyba tak bardzo uwierzył w siebie że może i od razu zawalczy w pro! ROFL

  7. plan był za dwa lata stanąć na ringach KSW 😉 za rok gdzieś minie ten termin

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.