Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję zawodów ALMMA 214 Poznań – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, które odbędą się już w sobotę 30 kwietnia 2022 w Poznaniu na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 przy ul. Newtona 2. Zawody objęte są patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu. W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA w kategoriach: Junior Mężczyzn, Junior Pierwszy Krok Mężczyzn, Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn i Kobiet, Pierwszy Krok Mężczyzn oraz turnieje w formule BJJ No Gi w kategoriach: Białe Pasy (junior + senior), Kolorowe Pasy Senior oraz Kobiet (bez podziału na pasy).

W dniu zawodów o godz. 8:30 odbędzie się kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA – zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected] do dnia 28.04.2022 r. do godz. 18:00.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie. Doświadczenie w Boksie Tajskim. Wielokrotny Mistrz Polski w broni białej oraz ekstremalnych sztukach walki (XMA). Mistrz Europy w nunchaku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.